Skocz do zawartości

COMFORTMEDIA.PL - ANDROID W TWOIM BMW


COMFORTMEDIA.PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Partnerzy klubu

@patryk8528


E39 już nie robimy, ale została jedna sztuka na półce jakbyś chciał :) koszt 1500zł - tanio, ale szkoda zeby leżało na półce. Urządzenie obsługuje DSP które zapewne posiadasz.


4fiPrtD.jpg


Pozdrawiam

Łukasz

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Moje radio w X6 E71 od czasu do czasu samoczynnie się wyłącza i załącza i tak w kółko.

Czy jakbym zdecydował się na Wasze urządzenie to wszystko będzie działać na tym nowym,bez naprawiania tego starego?

Masz problem z główną jednostką, a urządzenie z androidem zastępuje jedynie wyświetlacz. Potrzebujesz sprawnej głównej jednostki (tej z napędem DVD/CD).

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu

@Stanleyc600

Napisz co potrzebujesz i kiedy, umówimy Cie.


@tomwega

Kolega Kuj0n ma racje, niestety jest to częsty problem jednostek CCC


Pozdrawiam

Łukasz

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu

@patryk8528


Umówione :cool2:

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,


Dostałem sporo zapytań dotyczących tego, jak urządzenie w F31 sprawuje się po blisko roku użytkowania, wybaczcie jeśli kogoś pominąłem i nie odpowiedziałem. Generalnie wszystko grało, byłem zadowolony. Niestety, któregoś pięknego poranka po odpaleniu android już się nie załadował -padł, miałem pecha. Pomimo odesłania urządzenia na gwarancji i podjętych prób naprawy nie udało się.

I tu wychodzi ta różnica, o której często rozmawia się w tym temacie: zakup chińczyka bezpośrednio w Chinach wychodzi taniej, ale powoduje a) brak wsparcia technicznego, b) wieki czekania w razie awarii, względnie brak naprawy.


Ja obecnie dostałem od p. Łukasza zapewnienie, iż otrzymam w przyszłym tygodniu nową jednostkę. I to jest właśnie powód, dla którego wolałem dopłacić i kupić sprzęt w Polsce, a nie na popularnych chińskich portalach. Przynajmniej wiem, że nie zostanę na lodzie (tak mi się przynajmniej wydaje :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu

@bucykwasik


Wszystko zgodnie z rozmową, damy znać w przyszłym tygodniu jak Twoja jednostka będzie u nas na miejscu :cool2:


Troche informacji organizacyjnych również w przyszłym tygodniu


Pozdrawiam

Łukasz

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,


Dostałem sporo zapytań dotyczących tego, jak urządzenie w F31 sprawuje się po blisko roku użytkowania, wybaczcie jeśli kogoś pominąłem i nie odpowiedziałem. Generalnie wszystko grało, byłem zadowolony. Niestety, któregoś pięknego poranka po odpaleniu android już się nie załadował -padł, miałem pecha. Pomimo odesłania urządzenia na gwarancji i podjętych prób naprawy nie udało się.

I tu wychodzi ta różnica, o której często rozmawia się w tym temacie: zakup chińczyka bezpośrednio w Chinach wychodzi taniej, ale powoduje a) brak wsparcia technicznego, b) wieki czekania w razie awarii, względnie brak naprawy.


Ja obecnie dostałem od p. Łukasza zapewnienie, iż otrzymam w przyszłym tygodniu nową jednostkę. I to jest właśnie powód, dla którego wolałem dopłacić i kupić sprzęt w Polsce, a nie na popularnych chińskich portalach. Przynajmniej wiem, że nie zostanę na lodzie (tak mi się przynajmniej wydaje :D ).

Ja wszystko rozumiem,ale żeby gwarancja kosztowała 100% drożej od jednostki na Aliexpress ,trochę drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem zainteresowany zakupem zestawu Wyświetlacz + iDrive + kamera cofania do X1 E84, samochód nie posiada fabrycznego wyświetlacza (jest za to schowek :P)

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa montażu w Krakowie lub okolicach? Czy w ogóle jest na to szansa bo obawiam się, że sam mogę nie podołać ;) Jaki jest koszt montażu całości?

Dziękuję za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. jest wyraźnie ciszej. Mało tego, u mnie po niecałym roku zaczyna się pojawiać przerywanie audio i bluetooth i jak słucham sobie np. radio internetowe i nagle samoczynnie przełączy się na radio zwykłe samochodowe to potrafi nieźle ryknąć ( z powody różnicy w głośności Androida i zwykłego radia samochodowego). Zgłaszałem w ramach gwarancji ale bez odzewu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od poczatku roku pytam o forum, ostatni raz w kwietniu bylo pisane ze za tydzien bedzie,, i cycki dziadek widzial. Nie chcialem spamowac tego tematu problemami i pytaniami, ale nie mam wyjscia..


1. Montaz nawigacji mialem w krk, od tamtej pory nie pracuje mi lewy tylni głośnik. Do krk mam 60km w jedna strone, nadal mam sprzet na gwarancji. Juz byl jeden wypad do serwisu zaraz po instalacji w aucie, bo kamerka cofania byla zle podlaczona, ale zatankowac auto musialem sam. Wiec, trzeba sie jakos dogadac w sprawie podroży do serwisu gdzie byl instalowany sprzet, bo zapewniano mnie, ze bedzie szybko i sprawnie (1 dzien).. a tak nie bylo. Auto stalo 3 dni z powodu nie dostarczenia od panstwa sprzetu, a jak sprzet sie pojawil i pracownik zainstalowal to znalazl sie problem z kamera (glosnik dzialal) i trzeba bylo przyjechac na nastepny dzien, az chlopaki z serwisu dowiedza sie od panstwa gdzie stoi przyczyna. No i przyczyna sie znalazla, problem z kamerka znik ale pozostal niedzialajacy glosnik..

2. Czesto zdarza sie przypadek gdy wrzucam bieg P (parking) nadal dziala kamera z wylaczona muzyka lub rozmowa tel. Gdyby to bylo raz na miesiac,,, ale to jest prawie co 3 odpalenie auta.

3, Czesto zdarza sie wyrzucanie np. Google Maps gdy juz nawigacja pracuje, wiec trzeba ponowanie ja powtórzyć. Czemu? i to nie tylko mapsy.

4. Jezeli w menu moge zobaczyc ile mam litrow benzyny w baku i ile mi km zostalo do tankowania to czy jest mozliwosc takze widziec temperature silnika?

5. Czy jest mozliwosc sterowanie orginalnym radiem auta za pomoca wlasnie androida?

6. Chcialbym wejsc do auta, wlozyc kluczyk, auto dostaje prad i nawigacja sie laduje.. jezeli sie zaladuje, czy nie moze kontynuowac poprzeniego zadania? np odwarzania muzyki?

7. Moj idrive chodzi dobrze, procz przyciusku options.. jezeli go wcisne nawet lekko, zostaje.. zadne okruchy nie wchodza w gre bo nie jadam w aucie.

8. Bardzo trudny dostep do wlozenia karty sim czy karty pamieci z lewej strony sprzetu bez wyjecia go z kokpitu. Staralem sie jak najlzej otworzyc te sloty ktore sa zakryte "zaslepka" ale na zlosc strzelila i wpadla w kratki od nawiewu... Czy moge sam chwilowo wyjac nawigacje z kokpitu by zainstalowac karty? a przy okazji czy macie taka zaslepke na sklepie, z mila checia odkupie bo jednak mnie to troche boli ze tam jej nie ma.

9. Jezyk Polski przydalby sie w interfejsie menu androida, Jak to zrobic, bo tego brakuje.

10. Do tej pory nie dostalem faktury, paragonu kupna i montazu sprzetu.... why?


Pytan jest wiecej, ale pierw czekam na odpwiedz do pierwszych 10.

Z niecierpliwoscia czkekam na wasze forum, ktore juz dawno powinno sie rozwijac...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam E60 2005, z navi Professional, ale w menu nie mam możliwości wyboru wejścia AUX, tylko AM, FM i CD.Chciałbym założyć coś na androidzie, ale czytam, że musi być AUX.

Czy to oznacza, że nie mam możliwości wymiany wyświetlacza na jednostkę z androidem? Czy są jednostki nie wymagające AUX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam E60 2005, z navi Professional, ale w menu nie mam możliwości wyboru wejścia AUX, tylko AM, FM i CD.Chciałbym założyć coś na androidzie, ale czytam, że musi być AUX.

Czy to oznacza, że nie mam możliwości wymiany wyświetlacza na jednostkę z androidem? Czy są jednostki nie wymagające AUX?

Jak chcesz założyć androida to AUXa wystarczy tylko zakodować, nie trzeba dodatkowej instalacji.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czyli nie musze do tego wyciagac radia? Wystarczy podpiac sie pod OBD i zakodowac wyjscie, a rozbieranie konsoli dopiero przy montazu androida?

Nie musisz wyciągać z radia, kwestię okablowania załatwi wiązka która będzie łączyła androida z fabrycznym radiem. Wystarczy dopisać aux do wyposażenia w CAS i aktywować AUX w MASK i w CAPPL.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz wyciągać z radia, kwestię okablowania załatwi wiązka która będzie łączyła androida z fabrycznym radiem. Wystarczy dopisać aux do wyposażenia w CAS i aktywować AUX w MASK i w CAPPL.

Interfejs taki jak na aukcji nr 6249907133 da rade? Jakim softem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie musisz wyciągać z radia, kwestię okablowania załatwi wiązka która będzie łączyła androida z fabrycznym radiem. Wystarczy dopisać aux do wyposażenia w CAS i aktywować AUX w MASK i w CAPPL.

Interfejs taki jak na aukcji nr 6249907133 da rade? Jakim softem?

Jaki rocznik ?

do e90preLCI mam https://allegro.pl/oferta/interfejs-bmw-e39-e46-e60-e90-usb-1996-06-inpa-pl-4963380542

do LCI https://allegro.pl/oferta/interfejs-bmw-usb-k-dcan-inpa-dis-przelacznik-7-8-7164673627


Edit. więc wystarczy ten tańszy.

Kodowanie NCS Expert

Edytowane przez Kuj0n

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.