Skocz do zawartości

Akcja serwisowa F48


skovroon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Ja na Twoim miejscu teraz pojechałbym do nich (lub do jakiegokolwiek serwisu) zareklamować "zepsute profile" po akcji serwisowej.

W sytuacji jak u Ciebie chyba jedynym rozwiązaniem będzie... zupdate'owanie całego auta :)

 

A zaistniały przypadek to dobry przykład na to, dlaczego warto update'ować "całe auto". Dziwię się że procedury BMW dopuszczają update pojedynczych modułów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc u mnie w ramach akcji serwisowej robili 2 godz. tę nieszczęsną deskę , która akurat u mnie okazał się być dobra (robiona przez D rączki! :wink: ) a potem aktualizacja sterowników przez 3 godziny. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak przy okazji, na poniższej stronie możecie sprawdzić czy Waszego auta dotyczą jakieś akcje serwisowe, które nie były jeszcze przeprowadzone. Odpowiedź z reguły jest w 1-2 dni.

https://www.service-bmw.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Trudno powiedzieć, ale serwis bmw miał swojego czasu rozmontować całą deskę rozdzielczą, żeby dobrać się do wentylatora i tego mechanizmu regulacji nawiewów. Szczerze to nie zdecydowałem się, bo uznałem że są bardziej wyrafinowane metody jak endoskop. Oczywiście w największym, stołecznym serwisie nie mieli tego urządzenia i zostało im jedynie zdemontowanie całej deski, żeby sprawdzić co powoduje ten trzask. Moim zdaniem odglos przypomina odklejającą się naklejkę lub wyginajacą się cienką pleksę lub inne tworzywo, które poddaje się jakiemuś naciskowi i potem wraca do swojej pierwotnej formy wydając taki dźwięk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Z tego co wyczytałem na zagranicznych portalach to jest ogromny recall 106 000 aut w związku z brakiem spełnienia jakiegoś wymagania bezpieczeństwa na słupku B.

Sprawa opisywana jest ze dotyczy silników 28i gdyż w stanach tylko taki jest.

Podobno 2 czerwca ma rozpocząć się akcja wezwań do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.