Skocz do zawartości

COMFORTMEDIA.PL - ANDROID W TWOIM BMW


COMFORTMEDIA.PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie musisz wyciągać z radia, kwestię okablowania załatwi wiązka która będzie łączyła androida z fabrycznym radiem. Wystarczy dopisać aux do wyposażenia w CAS i aktywować AUX w MASK i w CAPPL.

Próbuję to zakodować korzystając z tego filmu:


ale dochodzę do momentu kiedy trzeba sczytać dane (7:08) i wyskakuje błąd:


ACtC-3deLoUToisIU0VggzTUJZUll4bfI_vL26NSq2zHUEMGtkMl3XGAVyELJqtJmwzyp5OT_bethSIHDf-bvqpBgytzLJx5Z8oIG3GWNhXZ5plfvuq1ZYwAAN2mZUzLKvZRhgZ-NEbrcgHTkcMS_hv4MJcM=w1009-h525-no

Co robię źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może problem z komunikacją. Sprawdź ustawienia portu COM. INPA działa ?

Czy na pewno dobrze wrzuciłeś SPdaten ?

Był problem z SPdaten, poprawiłem i poszło ale na samym końcu, już po zapisie zmodyfikowanego pliku FSW_PSW.MAN wyskoczył błąd (niestety nie zrobiłęm screena).

Pomimo tego w menu AUX-IN się pojawił. Nie wiem czy działa, bo nie podpinałem kabla. Czy jest możliwe, że chociaż AUX-IN jest w menu i można go wybrać nie będzie działał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczke off top, ale może ktoś polecić jakąś aplikację do stacji androidowej, która podzieliłaby ekran na 2? Żeby jednocześnie był youtube oraz mapy google widoczne? Najlepiej taki, którego szerokość można by było dostosowywać, czyli np 3/4 ekranu to youtube, a 1/4 to mapy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie ustawienie, które steruje zachowaniem przyciemniania ekranu stacji Android? Bo w tej chwili działa mi to tak, że w chwili załączenia świateł mijania ekran lekko przygasa.


I druga rzecz - montowałem sam tę stację w moim X3. Użyłem tylko głównej wiązki i anteny GPS.

Czy fakt, że ze stacji Android nie słychać żadnego głosu, to wynik braku jakiegoś kablowego połączenia czy kodowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od poczatku roku pytam o forum, ostatni raz w kwietniu bylo pisane ze za tydzien bedzie,, i cycki dziadek widzial. Nie chcialem spamowac tego tematu problemami i pytaniami, ale nie mam wyjscia..


1. Montaz nawigacji mialem w krk, od tamtej pory nie pracuje mi lewy tylni głośnik. Do krk mam 60km w jedna strone, nadal mam sprzet na gwarancji. Juz byl jeden wypad do serwisu zaraz po instalacji w aucie, bo kamerka cofania byla zle podlaczona, ale zatankowac auto musialem sam. Wiec, trzeba sie jakos dogadac w sprawie podroży do serwisu gdzie byl instalowany sprzet, bo zapewniano mnie, ze bedzie szybko i sprawnie (1 dzien).. a tak nie bylo. Auto stalo 3 dni z powodu nie dostarczenia od panstwa sprzetu, a jak sprzet sie pojawil i pracownik zainstalowal to znalazl sie problem z kamera (glosnik dzialal) i trzeba bylo przyjechac na nastepny dzien, az chlopaki z serwisu dowiedza sie od panstwa gdzie stoi przyczyna. No i przyczyna sie znalazla, problem z kamerka znik ale pozostal niedzialajacy glosnik..

2. Czesto zdarza sie przypadek gdy wrzucam bieg P (parking) nadal dziala kamera z wylaczona muzyka lub rozmowa tel. Gdyby to bylo raz na miesiac,,, ale to jest prawie co 3 odpalenie auta.

3, Czesto zdarza sie wyrzucanie np. Google Maps gdy juz nawigacja pracuje, wiec trzeba ponowanie ja powtórzyć. Czemu? i to nie tylko mapsy.

4. Jezeli w menu moge zobaczyc ile mam litrow benzyny w baku i ile mi km zostalo do tankowania to czy jest mozliwosc takze widziec temperature silnika?

5. Czy jest mozliwosc sterowanie orginalnym radiem auta za pomoca wlasnie androida?

6. Chcialbym wejsc do auta, wlozyc kluczyk, auto dostaje prad i nawigacja sie laduje.. jezeli sie zaladuje, czy nie moze kontynuowac poprzeniego zadania? np odwarzania muzyki?

7. Moj idrive chodzi dobrze, procz przyciusku options.. jezeli go wcisne nawet lekko, zostaje.. zadne okruchy nie wchodza w gre bo nie jadam w aucie.

8. Bardzo trudny dostep do wlozenia karty sim czy karty pamieci z lewej strony sprzetu bez wyjecia go z kokpitu. Staralem sie jak najlzej otworzyc te sloty ktore sa zakryte "zaslepka" ale na zlosc strzelila i wpadla w kratki od nawiewu... Czy moge sam chwilowo wyjac nawigacje z kokpitu by zainstalowac karty? a przy okazji czy macie taka zaslepke na sklepie, z mila checia odkupie bo jednak mnie to troche boli ze tam jej nie ma.

9. Jezyk Polski przydalby sie w interfejsie menu androida, Jak to zrobic, bo tego brakuje.

10. Do tej pory nie dostalem faktury, paragonu kupna i montazu sprzetu.... why?


Pytan jest wiecej, ale pierw czekam na odpwiedz do pierwszych 10.

Z niecierpliwoscia czkekam na wasze forum, ktore juz dawno powinno sie rozwijac...

Pozdrawiam.

 

Napisz dokładnie wersje śoftu jaką posiadasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

Posiadam wersję androida 7.1.1, która strasznie szarpie moje nerwy. Czy jest opcja wgrania wyższej bądź niższej wersji androida? Na coś stabilnego?

Nie ma takiej opcji. Tylko jednostki z androidem 9 dostały upgrade do wyższej wersji. Urządzenia z androidem 7 nie przyjęły się i zostały już dawno porzucone.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam wersję androida 7.1.1, która strasznie szarpie moje nerwy. Czy jest opcja wgrania wyższej bądź niższej wersji androida? Na coś stabilnego?

 

Dodatkowo uważaj bo ta wersja nie ma recovery. Znaczy ma, ale przez błąd nie ma możliwości jego włączenia, więc z modyfikacjami bardzo bym uważał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki. Ktoś tam stronę, lub 2 temu zadał pytanie czy warto płacić ileś tam więcej za ten sam sprzęt, tyle że kupiony w Polsce, nie w Chinach. To ja coś od siebie. Pod koniec listopada zakupiłem u chłopaków z Comformedia dosyć szeroki zestaw do swojej E70. Po jakimś czasie zaczęły dziać się dziwne rzeczy z wyświetlaczem. Pstryknąłem kilka fotek, nagrałem kilka krótkich filmów przedstawiających problem i sprawa załatwiona. Jak? Ano wpadaj przy okazji do stolicy i robimy podmiankę. Bez zająknięcia, bez szukania dziury w całym. Ponad to otrzymałem lepszy monitor, z większą ilością ram-u itd.

Puentując, ja wiem że i z Chińczykami da się dogadać. Nie raz i nie dwa coś tam zamawiałem na Ali i kiedy było coś nie tak, sprawa była również podobnie załatwiana, ale: to trwa (zdemontuj, zapakuj, wyślij do Chin, czekaj na przesyłkę zwrotną), po drugie nie zawsze tak dobrze musi się to skończyć. Zatem gdyby ktoś kiedyś zadawał sobie pytanie czy warto, to ja odpowiem tak. I nie jest to 100% jak ktoś tam sugerował, bo za 1400 to raczej śmietnik kupisz, choć wyglądający identycznie.


Nie, nikt mnie nie prosił o to, bym cokolwiek pisał. Ot, takie moje spostrzeżenie / przemyślenie.


ps. na rejestrator DDPai to akurat nie dajcie się naciągnąć. Gówno jakich mało, choć ładnie wyglądające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam jednostkę z androidem 10 4gb+64gb,nie wykrywa mi napędu usb,ani jedno ani drugie wyjście nie działa.

To chyba nie problem z połączeniem bo tam jest tylko jedno gniazdo bezpośrednie.

A może ten pen musi być sformatowany np.w ntfs?Bo próbowałem na fat32.

Aha You tube odtwarza mi tylko w najwyższej rozdzielczości 480p,czy inne,wyższe nie działają/ograniczenie rozdzielczości w związku z covid chyba zostało zniesione?/

Już sobie poradziłem z usb,wtyk był obrócony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu

Z góry wszystkich przepraszam, za brak odpowiedzi na ostatnie wiadomości, ostatnie dwa miesiące były bardzo intensywne.


Wszystko wraca obecnie do normy.

Wszystkich którzy mają jakiekolwiek problemy prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny, to przyspieszy rozwiązanie ewentualnych problemów.


Zamówienia i montaże funkcjonują normalnie, dziękujemy za ogromny odzew z jakim się spotkaliśmy w ostatnim czasie.


Obiecujemy w najbliższym tygodniu sporo ciekawych treści, konkursów, oraz fajnych nagród do wygrania - nawigacje, kamery, rejestratory,


Śledźcie wątek :cool2:


Pozdrawiam

Łukasz Comfortmedia

884883037

kontakt@comfortmedia.pl

http://www.comfortmedia.pl

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W nawiązaniu do naszej rozmowy telefonicznej zamawiam Androida ze slotem na kartę SIM i lepszą matrycą do F11 2015r.

Proszę również o instrukcję montażu i w razie problemów z montażem kontakt do specjalisty.

Jeszce raz dziękuję za przychylne załatwienie mojej prośby, interesy z Wami to prawdziwa przyjemność.




Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu

Dzień Dobry,


Piękny weekend, co u Was ? :wink:


Ostatnio na forum trochę mało nas było.


http://forum.comfortmedia.pl/ - Nasze Forum już stoi , w przyszłym tygodniu będzie można się rejestrować.


Mamy sporo pomysłów na rozwój i chcielibyśmy Was zaangażować w ten proces :D


Na początek proponujemy konkurs na recenzje video swojego Bmw - może być poważnie, może być śmiesznie, forma dowolna. Film należy umieścić na Youtube z tytułem zawierającym frazę Comfortmedia.


Do wygrania jest Rejestrator Jazdy Ddpai mini 2 , Tuner TV DVBT, Dedykowana Kamera Cofania. Kto wygra zdecydują użytkownicy Bmw Klubu którzy zarejestrowali się nie później niż w dniu wczorajszym.


Linki i opis filmu będziemy wysyłać na nasze forum, ale głosowanie będzie już przeprowadzone na forum bmw klubu. Konkurs rusza od Wtorku 28.07 i będzie trwać miesiąc czasu, po tym czasie 2 tygodnie na głosowanie.


Zrobimy również recenzje naszego auta, jak konkurs będzie miał duży odzew, nagród będzie więcej.


Pozdrawiamy

Ekipa Comfortmedia


Btw, jakby ktoś chciał, to jest do wyrwania za 999zł Nawigacja Do E60/E90 CCC 4.4 oraz do E70 CIC 4.4 z dedykowanym tunerem DVBT za 999zł


Jeszcze jedno :) szukamy osób z lekkim piórem do pisania artykułów związanych z bmw, oraz osoby/osób do testowania nowych gadżetów :cool2:


2-2.jpg

1-2.jpg

e60-04.jpg

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.