Skocz do zawartości

SWAP 428i na coś mocnego bezawaryjnego n20b20


tomasztolala

Rekomendowane odpowiedzi

Przytoczę trochę historii na początek.


Kupiłem 428i w salonie BMW samochód dopieszczony dosłownie w każdym calu jest to moje hobby skończyła mi sie gwarancja w Marcu i samochód chciałem sprzedać ale tu jeden nie dostała zgody na leasing a potem korona i sie popierniczyło przebieg 130 tyś i słyszałem opnie że warto zrobić rozrząd wieci pojechałem pierwszy raz po za aso bo było dużo dużo taniej.


Wyjechałem od mechanika 7km ujechałem silnik sie rozpadł no i zaczęła się cała procedura rzeczoznawcy itp nie będę przynudzał





Wiec kupiłem samochód w salonie za kupę kasy głaskałem chciałem jak najlepiej i kosztowało mnie to dużo i teraz stoi i z zepsutym silnikiem mogę go sprzedać za pół darmo.



Ciekawostka w aso za naprawę silnika zaśpiewali:D


pain.png



92 370, 77 Brutto ( Dwa Fiaty Tipo)

Za tyle to ja praktycznie chciałem samochód sprzedać:D



( Wątek o kj motors w innym temacie nie chciałem mieszać )




Dlatego mam bardzo dobra bude bez rys środek pachnie nowościa a nie chce już słyszeć o silniku b20n20 pomyślałem żeby zrobić zabawkę do zapierdalania:D

czy jest możliwość włożenia jakiegoś godnego mtora? licze się że tego nie sprzedam w przyszłości i że będzie to dużo kasy i roboty ale może znacie jakiegoś magika warsztat co by się podjął tematu od A-Z.



To mój samochód:


871170630-13-1080x720-428i-gran-coupe-m-performance-krajowy-bezwypadkowy-fv-23-rev002.jpg


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Edytowane przez tomasztolala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepsze wątki na tym forum. Mi rozwala totalnie głowę.


MONTUJ 2JZ-GTE. A tak realnie. To fakture masz chociaz na to? Zapewne batalia sądowa i z ubezpieczalnią.


Kupuj silnik ten sam i sprzedaj te fure. Zapewne bedzie ciezko bo rodzynki z USA bo drobnej naprawie zalewają otomoto.

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dzwoniłem i ludzie mówią że ich nie dziwi bo jakoś silnik BMW mówią że już dawno minęła a co do zmiany motoru to raczej odradzają bo wielkie koszty jeden gość mówił że koszt zrobienia m4 (swoją drogą ciekawy byłby to projekt ) koło 100 tys .



Myślę czy nie sprzedać samej budy ale nie mam pojęcia jaka cena nic nie było malowane wszystkie karbonu org bmw jakbym dostał jakoś ok cenę to chyba to ma sens i następny samochód to tylko wielkie V8 pierdziele już te małe wyzylowane gówienka.



Sądzić się nie będę bo po prostu szkoda mi na to nerwowaniaia



Co do faktury to oczywiście klasyka dojdzie na e-maila :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sytuacja fest. Ja bym nie popuścił.


PS: BMW ma bardzo dobre silniki, V8 to jest bardziej awaryjnie niż R6. Więc nie wiem czemu narzekasz.

Poleciałeś po taniości, zaufałeś szmatławcom (trudno zdarza sie). Kup se R6 N55 albo B58. B58 to

prze kozacki silnik. Znajomych to sie tam nie słuchaj bo to twoja wina i tych co serwisują Ci furkę.


Swapowane 428i na coś innego.. hmm kto to kupi później? Pomyśl.

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zraziłem do BMW



A moim marzeniem zawsze było c63 AMG za dziwkę i chyba w tę stronę pójdę ale muszę dobrze poczytać o silniku.



Trudno stało się życie toczy się dalej ;p a pasja to pasja muszę coś wymyśleć



Ale temat swapa chyba odpuszcza dużo ludzi doświadczonych to mi powiedziało więc chyba coś z tym jest



Może potraficie na wasze oko wycenić aktualnie mój samochód ile jest bardzo dobrze zadbane 428i z zjebanym silnikiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A moim marzeniem zawsze było c63 AMG za dziwkę i chyba w tę stronę pójdę ale muszę dobrze poczytać o silniku.

 

Mówimy o 6,2l?

Kup poliftowego w204

Polecam miałem 2 takie auta i jeszcze do tego wrócę. Najlepszy silnik z jakim w życiu jeździłem a całe auto też jest bardzo kompletne. Tak jak kolega pisał koniecznie polift i będziesz miał niezapomnianą przygodę z motoryzacją. To samochód z innej ery która już nie wróci a on jest kwintesencją tamtego okresu.

Moje m3 jest nowocześniejsze szybsze wygodniejsze a i tak tęsknię za C63. Samochód który dawał mi największą frajdę aż chciało się jeździć nawet bez celu.


Co do tematu kup drugi sprawdzany silnik poskładaj do kupy Tak stracisz najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pozwolę sobie zakończyć temat dziękuję za poradę sprzedaje sama budę może ktoś naprawi silnik albo włoży nowy i będzie się cieszył samochodem bo samochód na prawde jest zadbany,mi się już po prostu nie chce kombinować szukam po lifcie w204 AMG. Dziękuję za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pozwolę sobie zakończyć temat dziękuję za poradę sprzedaje sama budę może ktoś naprawi silnik albo włoży nowy i będzie się cieszył samochodem bo samochód na prawde jest zadbany,mi się już po prostu nie chce kombinować szukam po lifcie w204 AMG. Dziękuję za pomoc.

 



Z USA? Ja chyba se ściągne te zabawke tez,


narobiłeś smaka

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz jakiś zaufane źródło gościa który sprowadza samochodo z USA to chętnie przygarnę bo na naszym rynku takie średnie oferty.

 

Jest dużo ludzi. Ale jednego uczciwego faceta znam co mi pare razy pomógł:

Ściąga auta z USA, sam ma auta u siebie z USA. Więc mogę wskazać:



https://www.google.pl/maps/place/Auto-serwis+Magic-Cars+Audi+%2F+Porsche+%2F+BMW/@54.3275504,16.5038396,11.75z/data=!4m8!1m2!2m1!1sbmw+serwis!3m4!1s0x0:0x9970fa6d0ff4f028!8m2!3d54.3650083!4d16.7131662



Uważaj na pośredników, którzy walą na podatkach :)

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.