Skocz do zawartości

Pakiet dodatkowych funkcji lusterek - co konkretnie?


mckk_

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,


zastanawiam się co konkretnie zawiera pakiet dodatkowych funkcji lusterek i czy dealer nie wprowadził mnie w błąd. Czy auto bez pakietu dodatkowych lusterek rzeczywiście nie ma możliwości ich złożenie poprzez wciśnięcie przycisku wewnątrz samochodu? Czy trzeba wysiadać z samochodu i ręcznie je składać? :o


Czy podgrzewania lusterek bocznych również nie ma w wersji podstawowej?


Chodzi o model 430ix z 2019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrzewanie jest w pakiecie dodatkowych lusterek? :o


W instrukcji serii 4 jest napisane ze lusterka się ogrzewają razem z tylna szyba - niestety instrukcja jest w języku ang, wiec nie wiem na jaki kraj jest przeznaczona, być może w PL jest inny standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak jest tak, bez pakietu nie ma składania:

Pakiet dodatkowych funkcji lusterek


Dzięki funkcji automatycznego przyciemniania lusterko wewnętrzne i lusterko zewnętrzne po stronie kierowcy zapobiegają oślepianiu kierowcy przez reflektory innych pojazdów.Dodatkowo wyposażenie zawiera: Po włączeniu biegu wstecznego lusterko pasażera przechylane jest automatycznie do parkowania w dół, tak aby kierowca lepiej widział ewentualny krawężnik. Po zaparkowaniu BMW lusterka zewnętrzne można złożyć elektrycznie, aby oszczędzać miejsce i uniknąć uszkodzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderatorzy
Masz kółko do sterowania a nad nim jeden przycisk (kiedy nie posiadasz składania) lub dwa. Jedno do przestawiania l/p lusterko a drugi klikasz żeby je złożyć ;) przeważnie funkcja opuszczania jest tylko przy obecności składania wiec sprawdź jeszcze raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi lusterko schodzi w dół przy cofaniu ale się nie składają automatycznie bo gdzie niby to by się naciskało

Mam tak samo - lusterko prawe na wstecznym automatycznie się obniża, ale nie mam funkcji składania (ani przycisku na panelu sterowania). Ciekawe czy składanie lusterek można w takim wypadku uzyskać poprzez kodowanie i wymiane panelu sterowania czy trzeba wymienić lusterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW-F21-F22-F87F32-F82-PANEL-SZYB-LUSTEREK-9362126


Na tym zdjęciu dobrze widać, gdzie jest ten przycisk (na lewo od suwaka ustawiania lusterek). Dodam, że prawe lusterko nie idzie w dół jeśli suwak jest przesunięty na prawą stronę a jeśli chcemy mieć złożone lusterka po zamknięciu auta to trzeba przytrzymać dłużej przycisk zamykania samochodu na pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Lusterko opuszcza się automatycznie jeśli mamy lusterka na 3 piny (sam sygnał jest na 3 pinach, lusterko może mieć więcej, na kierunkowskaz i/lub kamerę surround view), czyli jeśli mamy co najmniej jeden z poniższych kodów:

* S430A Interior/outside mirror with auto dip

* S459A Seat adjustment, electric, with memory

* S5AGA Lane change warning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.