Skocz do zawartości

Apple CarPlay


K7GHOST

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


Chciałem zapytać, czy spotkaliście się z tym ze mimo zamówienia i zapłacenia za Apple CarPlay z BMW Connected po ponad tygodniu usługa dalej nie jest włączona. BMW na obsłudze klienta nie wie co jest grane, podobno wysłali zapytanie do centrali BMW w Niemczech.


Z góry dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrócili kasę na konto. Zadzwoniłem na infolinię to powiedzieli żebym usunął pliki cookie i spróbował kupić ponownie. Teraz przy finalizacji zakupu wyskakuje, że "obecnie nie można przeprowadzić tej czynności. Spróbuj ponownie później lub zwróć się do Centrum Obsługi Klienta, jeśli problem nie zniknie". Najgorsze jest to, że oni sami nie wiedzą co jest grane i nie przekazują żadnych informacji tylko trzeba cały czas ich "nękać" telefonami żeby się czegokolwiek dowiedzieć...

Ręce opadają :cry:


W ogóle podobno BMW wyłączyło swoim klientom możliwość zakupu usług przez sklep BMW Connected w samochodzie :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 2 usługi i mam że są aktywne a tak naprawdę nie są ale pieniądze zwróciła ale nie mogę ponownie zakupić bo mają że są aktywne tłumaczyłem i co 2-3 miesiące znów to samo powtarzam się ci coś pierdoła o centrali i od roku to samo.Bmw już dawno straciło klasę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrócili kasę na konto. Zadzwoniłem na infolinię to powiedzieli żebym usunął pliki cookie i spróbował kupić ponownie. Teraz przy finalizacji zakupu wyskakuje, że "obecnie nie można przeprowadzić tej czynności. Spróbuj ponownie później lub zwróć się do Centrum Obsługi Klienta, jeśli problem nie zniknie". Najgorsze jest to, że oni sami nie wiedzą co jest grane i nie przekazują żadnych informacji tylko trzeba cały czas ich "nękać" telefonami żeby się czegokolwiek dowiedzieć...

Ręce opadają :cry:


W ogóle podobno BMW wyłączyło swoim klientom możliwość zakupu usług przez sklep BMW Connected w samochodzie :O

 

Ja kupowalem przez www z komputera. Moze mają problem jak kupujesz z auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.