Skocz do zawartości

435d brac czy to nie ma sensu


Tch1998

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy , nigdy nie mialem BMW jeżdze audi konkretnie 2.0 tfsi. Mam okazje kupic bmw 435d za okolo 82 tys zl. Samochod jest zadbany w 100 %bezwypadkowy ,serwisowany tylko w bmw. Jedyny w nim problem to przebieg , praktycznie 140tys . Samochod jest swietnie wyposazony ledy,adaptacyjne zawieszenie hed up, full elektryka foteli kamery 360, ogolnie caly pakiet M. I teraz najwazniejsze , jezdze samochodem dosyc duzo ,okolo 35/40 tys km rocznie , czy samochod z przebiegiem ok 140 tys nie bedzie sprawial juz problemow ? Czy ta jednostka jest raczej malo awaryjna ?

Czy w ogole oplaca sie w to wchodzic ? Biorac pod uwage przebieg ? I teraz drugie ,samochod jest w m pakiecie ,caly czarny ,nie za bardzo mi sie to podoba , chcialem zapytac czy jest mozliwosc zamontowania pakietu m-performance zewnetrznego ? I ile by to kosztowalo i czy znacie kogos kto by to dobrze zrobil ,oraz czy te zwykle ledy da sie zamienic na poliftowe adaptiv led oraz z tylu na te nowe ledy ? I rownoez ile by to mniej wiecej kosztowalo , oraz czy da sie zalozyc do niej wirtualne zegary ? Dochodzimy do sedna czy po tych wszystkich modyfilacjach oplaca sie to brac czy moze lepiej szukac od razu po lifta ale slabszego . Dodam ,ze najmocniejszym samochodem jaki dotychczas mialem to wlasnie to audi 2.0 tfsi wiec nie bardzo wiem czy 300 koni bede potrafil w ogole wykorzystac ,ale podjaralem sie.dodam ,ze samochod jest europejskiej dystrybucji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.