Skocz do zawartości

F36, doposażenie w audio


Jorzel12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W swoim bmw mam najbardziej podstawowe audio.. Brzmi okropnie, brak głośników wysoko tonowych w drzwiach, zamiast nich jest plastik i basowych pod siedzeniem.. czy każde f36 ma poprowadzone kable pod montaż czy trzeba samemu wszystko prowadzić?

 

http://allegro.pl/bmw-f30-f31-f34-f36-k ... ml#thumb/3

 

Takie będą pasować do F36?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Cześć. Piszę w starym temacie, żeby nie robić bałaganu i nie dublować tematów. Pytanie - w BMW z nagłośnieniem HiFi chciałbym zrobić modyfikacje audio. Znalazłem taki oto zestaw:


Allegro - zestaw Audio System X200


Ktoś to montował? Niby oferują montaż za około 650zł + wymagane akcesoria płatne dodatkowo. W wersji HiFi jest zrobione wyciszenie? Czy trzeba do całej operacji doliczyć jeszcze koszt wyciszenia (maty, pianki itp.)? Pierwszy raz nabywam BMW także w temacie audio jestem w tej marce zielony :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Raz miałem okazję bo w BMW gazda dali mi za 1 miesiąc zwłoki z ich strony do domu żebym jakoś dojechał stare Subaru ale tam nic nie działało nawet radio taki to o to prestiżowy salon.Co masz na myśli audiowizualna Subaru jest gorsze niż w BMW ? To tak się da ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomasztolala uwierz mi, że w STi MY15, auto prawie za 200 k salonowo, fabryczny H&K nic nie grał, drzwi trzeszczały jak tylko chciałeś głośniej posłuchać muzyki a subwoofer umieszczony na tylnej półce sprawiał że tam też wszystko brzęczało.

Ja nie jestem szczęśliwy ze swoim HiFi ale na razie ewentualne mody pójdą w inną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
A Harman tez wcale nie jest jakis rewelacyjny - jest poprostu dobry

 

Jak kupiłem auto z harmanem, byłem załamany jak to gra - gorzej niż dokładany alpine retrofit kit w e91.

Ale po kilku dniach zniesmaczenia i przestawiania treble i bass w menu od audio, zauwazyłem ze jest dodatkowe menu z equalizerem ;).

Po ustawieniu w głównym menu treble i bass na 0. Zacząłem próby z equalizerem i powiem wam ze jestem teraz super zadowolony.

Mam w domu naprawdę dobre stereo na lampie, które jest wiele razy drozsze niz ten cały harman, ale jak do tak głosnego auta uważam ze efakt z harmanem jest naprawdę dobry.

W szczególności za 3kpln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No tez musialem sie pobawic troche w ustawieniach zeby to gralo cos. Nie ma w tym zadnej rewelacji ale gra dobrze, jakby byl wyzszy pakiet naglosnienia jak w 5er pewnie bym wzial ( po wczesniejszej weryfikacji czy warto i gra dobrze )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.