Skocz do zawartości

Trzeszczące zgrzewy karoserii w BMW 4 GC / jakość BMW


jaceku

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zgadza się trochę ignorancko to powiedziałem. Chociaż S5 nie występuje w konfiguracji RWD. C43 - fakt o tym też zapomniałem, poza tym nie jeździłem więc nie wiem jak wypada - zakładam że jest konkurencją dla 440i. Lex i Infinity już w teori powinniśmy porównywać do M4, ale jak dla mnie oba są totalną porażką. Oczywiście są różne gusta ja uważam że te auta są po prostu tandetne. Poza tym w kwestii prowadzenia Lexus sprawia wrażenie miękkiego i ważącego tyle samo co tankowiec postawiony na kołach. Już prędzej powiedziałbym że nowy Mustang GT stanowi alternatywę - przynajmniej jest stosunkowo tani.

Jeżeli komuś nie przeszkadza 4d to jest jeszcze Jag XE 3.0 v6 ale niestety nie miałem możliwości jeździć - wydaje się być zajefajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Jak by mi trzeszczały zgrzewy oddal bym im ten bubel.

Co do dojenia kasy niestety tego ich nauczyli klienci od lat pozwalając na to i jest to faktem naprawa gwarancyjna=wymyślanie oszukiwanie żeby klient zapłacił jak najwięcej zamiast przeprosin i wypucowania auta.

 

Mam podobny problem jak Wy w moim F34, który opisałem w innym temacie.


Powiem tylko jedno, reklamujcie samochody z tytułu rękojmi, a nie gwarancji. Jeżeli serwis nie będzie się na to godził (co jest sprzeczne z prawem) wyślijcie im zawiadomienie pocztą za potwierdzeniem odbioru. Jak już pismo będzie u sprzedawcy dostarczcie im samochód. Nie będę się rozpisywał na temat różnicy pomiędzy rękojmią, a gwarancją gdyż wszystko można znaleźć w sieci. Generalnie zaczynacie wtedy rozmowy na linii klient-sprzedawca, a nie na linii klient-BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Również mam wrażenie, że jakościowo materiały odbiegają od poprzednich BMW, a ceny stale rosną za nowe auta.

Auto z 2018 roku..jestem po naprawie klaksonu(podobno częsty problem w 3 i 4)

Również mam problem z deską w bagażniku.

Praktycznie od nowości przednie klocki hamulcowe wydają dziwny dźwięk tarcia coś jakby piach wlecial mi do nich. W dodatku strasznie pylą

Dziwne przeskakiwanie podczas parkowania przy skręcaniu kierownica coś jakby z przegubu.

Niestety wybrałem pseudo chromowane listwy wokół szyb..po 40 000 km wyglądają jak w aucie po 500 000.

Prawdopodobnie jest to plastik oklejony folia aluminium.

Nie tego oczekiwałem kupując auto w cenie mieszkania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat trochę stary ale i ja podzielę się swoimi bolączkami. BMW G30 530ixDrive. Rocznik 2018, przebieg 41tys km.

Od miesiąca cholera mnie bierze gdy jeżdżę po kocich łbach ( a w Łodzi drogi są prawie tylko takie ). Z okolicy tylnego prawego słupka dobiega metaliczny dźwięk jakby jakaś nakrętka zamknieta w metalowej puszce. Auto wstawiłem do ASO, rozebrali całą tapicerkę, sprawdzali profile endoskopem i się poddali. Wysłali ponoć protokół do centrali w Niemczech. W ciągu 24h ma być odzew, ale nie daje mi spokoju co robić jak centrala tez nie będzie miała pomysłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Sprawdz czy dzwiek sie pojawia jak siedzi ktos na tylnym fotelu, ewentualnie popros kogos zeby usiadl na tylnej kanapie i docisnal plecy do oparcia. W kilku modelach wlasnie w oparciach byl problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.