Skocz do zawartości

428i wydech M performance


pieron82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Chipu jeszcze nie było.Wydech

 

Dokładnie sterownika bardziej niź wydechu:-)


Ja mam pełny wydech od silnika do końca i w zależności jak zakodujesz sterownik taki masz efekt.


Można tak ustawić spokojnie i można ustawić popcorn.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też jest pełen wydech z podowjnymi klapkami jak mam tryb confort jest cisza bez pierdzenia i auto jest cciche.Wczesniej miałem wydech m-peformance bylo tylko trochę ciszej ale też lekko pierdzilo przy zmianie biegów.Raczej to nie sterownik żaden bo wcześniejszy wydech sprzedałem gościowi przyspawał do swojego i już był efekt i żadnym sterownikiem i kodowaniem się nie bawił zresztą tak samo jak firma mg Motorsport montująca mi wydech a to wiem na pewno bo samochód mam na gwarancji więc to był dla mnie priorytet żeby nie wchodzić w ingerencję z sterownikami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też jest pełen wydech z podowjnymi klapkami jak mam tryb confort jest cisza bez pierdzenia i auto jest cciche.Wczesniej miałem wydech m-peformance bylo tylko trochę ciszej ale też lekko pierdzilo przy zmianie biegów.Raczej to nie sterownik żaden bo wcześniejszy wydech sprzedałem gościowi przyspawał do swojego i już był efekt i żadnym sterownikiem i kodowaniem się nie bawił zresztą tak samo jak firma mg Motorsport montująca mi wydech a to wiem na pewno bo samochód mam na gwarancji więc to był dla mnie priorytet żeby nie wchodzić w ingerencję z sterownikami

 

To mamy takie same wydechy :D Ja też mam produkcje MG Motorsport. Tylko w 428i masz sterownik ustawiony na wieksze strzelanie, a ja mam sterownik z 320i i muszę dokodować inaczej zapłon i wtedy też będę miał ten sam efekt więc jak widzisz to współpraca sterwonika z wydechem.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaacha no to faktycznie coś w tym jest.Kiedy robiłeś wydech masz też podwójne klapki ? Ogólnie jestem zadowolony strzały super jedynie trochę mógł być mniej basowsy a bardziej metaliczny jak to było w przypadku m performance
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaacha no to faktycznie coś w tym jest.Kiedy robiłeś wydech masz też podwójne klapki ? Ogólnie jestem zadowolony strzały super jedynie trochę mógł być mniej basowsy a bardziej metaliczny jak to było w przypadku m performance

 

Wydech mam świeży bo ze środy:-) Klapek nie robiłem i boje się włączać na zimno silnik w garażu, a tym bardziej wyjeżdzać w godzinach porannych :norty:


Co do basowości - spróbuj przełączyć na Eco i wtedy zobacz. U mnie na eco łapie mega bas.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam,


Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć jak to jest zrobione ze w 428i na eco i komfort wydech jest bardziej cywilizowany, a po przełączeniu na sport lub sport plus robi sie bardziej basowy, rasowy?


Myślałem ze to możne coś w głośnikach, ale przy otwartych drzwiach tez słychać, szczególnie podczas gazowania do 2-2,5 tys obr.


ps. układ wydechowy ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć jak to jest zrobione ze w 428i na eco i komfort wydech jest bardziej cywilizowany, a po przełączeniu na sport lub sport plus robi sie bardziej basowy, rasowy?


Myślałem ze to możne coś w głośnikach, ale przy otwartych drzwiach tez słychać, szczególnie podczas gazowania do 2-2,5 tys obr.


ps. układ wydechowy ori

 

Klapka w jednej z dwóch rur wydechowych, która się otwiera w Sport i Sport+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.