Skocz do zawartości

koszty montażu akcesoriów f32 w ASO


zacho

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, chce założyć w swoim samochodzie 428i wydech performance od 35i, czarny grill, naklejki performance, oraz polakierować i założyć tylną lotkę i lusterka. W ASo którym kupiłem samochód za sam montaż z lakierowaniem krzykneli mi 2800zł. Moim zdaniem gruba przesada. Nie chce robić tego nie w ASO.... jak myślicie ile to powinno w sumie kosztować i do którego ASO najlepiej się z tym zgłosić, żeby zrobili wycenę którą zamierzam pokazać w swoim ASO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam dylemat. Pisałem do kilku Aso ale są chorzy. Te koszty to właśnie ok. 2000.

Dodam że wydech robie teraz poza Aso i montaż mam w gratisie. A ogólnie to jest to robota na 2-3 stowki plus jakieś 400 za lakierowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zrobiony wydech w MG i straciłem tylko gwarancje na wydech " ciężko reklamować coś co nie jest BMW oraz nie zakładane u nich "

 

Natmiast wszystkie częsci oryginalne możesz zakładać gdzie chcesz , przy rozpatrzeniu gwarancji potrzebna jest tylko faktura zakupu oraz faktura na montaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Z cena części i montażu w ASO tez moze być rożnie. Chyba nie maja ustalonego cennika, patrząc po moich doświadczeniach. Za czarnego grilla z montażem ustalili mi cenę na niewiele ponad 500 zeta ( poza ASO cieżko byłoby zrobić to duzo taniej). Nie miałem czasu, wiec na założenie pojechałem po ok 2 miesiącach. Po umówieniu wizyty przysyłają mi smsem wycenę - prawie 900 zl :shock: Na montaż pojechałem z pierwotna wycena na papierze, koleś cos postekal ze kolega złe elementy wpisał do wyceny, koniec końców zapłaciłem 570. Istotne jest to, ze maja cos takiego jak roboczogodzina i moze Cie wynieść rożnie w zależności od tego ile czasu sobie policzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie, wycena montażu grila to 492zł , także ja sobie go założe samemu:) tlumik to koszt 4 tys + 2 końcówki= 1tys + montaż w ASO 1tys . W sumie to koszt 6tys. tak czy inaczej jutro zamawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam


- chcę załozyć hak holowniczy do nowego X3, auto jest w leasingu BMW, za założenie w serwisie krzyknęli 3900pln plus hak 7300pln. Zakładają haki Westfalia, który normalnie kosztuje 1200pln, chcę założyć taki sam hak w autoryzowanym serwisie, nie BMW. Leasing nakazuje założenie w BMW, gdzie nie ma tego w ogólnych warunkach umowy. Jedynie co jest napisane to że "korzystający musi poprosić o zgodę na dołączenie lub odłączenie jakich kol wiek części", oraz "korzystający zobowiązany jest używać Przedmiot Leasingu zgodnie z przeznaczeniem, właściwościami i instrukcjami producenta oraz Dealera.......


Doradźcie:


Co i Jak mam zrobić aby zamontować hak poza serwisem BMW.

Z góry Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.