Skocz do zawartości

zmiana tłumika w 428i


zacho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Od której firmy zamienniki polecacie ? Bo też nad dyfuzorem się zastanawiam.

Jeśli nie zmieniasz wydechu na dwie końcówki mój oryginalny będzie na sprzedaż wraz w wydechem M Performance na jedną stronę.

Wydech niestety właśnie kupiłem, ale jak dasz dobra cenę na dyfuzor to mogę kupić, chyba, że zależy Ci na sprzedaży kompletu. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sie dowiedzialem nie oficjalnie oczywiscie ze wydech m performance so 440i to najprawdopodbniej akrapovic, aczkolwiek nikt nie chce tego potwierdzic :) ja bede wymienial wydech na m perf i nie zastanawiam sie nad innym rozwiazaniem ze wzgledu na gwarancje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja nie ma nic do wydechu dyskusja o tym że m performance że to akrapowicz już była na pewno akrapowicz robi do wersji M ale poniżej nikt nie jest w stanie na pewno na to odpowiedzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce robić ten tłumik w mg motosport ale mówią że najlepsze efekty są po wymianie downpipe.

No i są dwie opcje.

 

 

- downpipe z katalizatorem w cenie 2500 zł (opcja ta wymaga zmainy elektorniki)

- downpipe bez katalizatora w cenie 1500 zł (opcja ta wymaga zmainy elektorniki)

 

 

I jak się domyślam przy takiej robocie można stracić gwarancje z bmw? jeśli ma się samochód na gwarancji to tylko sam tłumik wchodzi w gre.

 

 

 

PS:

 

http://allegro.pl/dyfuzor-bmw-f32-f36-mp-twin-outlet-single-muffler-i6793753980.html

 

Myślicie że warto taki dyfuzor zakupić?? ktoś pisał że nie ma różnicy w porównaniu do org

na jego aukcji są zdjęcia real i wygląda to ok tylko tamte ma na 4 wyloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji mam jeszcze pytanie jakiej innej firmy polecicie wydech oprócz eisenmann m-peformance i mg motosport jest jeszcze jakaś znana firma za ludzie pieniądze co robi wydech dobrej jakości.

 

 

swoją drogą słuchałem wydechu eisenmann w 428i ale tylko na youtube strasznie słabo to brzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji mam jeszcze pytanie jakiej innej firmy polecicie wydech oprócz eisenmann m-peformance i mg motosport jest jeszcze jakaś znana firma za ludzie pieniądze co robi wydech dobrej jakości.

 

 

swoją drogą słuchałem wydechu eisenmann w 428i ale tylko na youtube strasznie słabo to brzmi.

 

Remus

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak jest ale serwisowi bym nie wierzył w sumie co by ci miał powiedzieć że jest lepszy albo taki sam?:D jego interes żeby klienta ociulać

 

Z tym, że nie było to ASO tylko jeden z bardziej uznanych w światku BMW niezależnych serwisów, którego "wyrok" uznaje się bez dodatkowych pytań ;)

 

Ogarnięty producent customowych wydechów w PL jak El-Tec czy Przemo-car może powinien ogarnąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś pisałem z mg motosport którzy zrobili tego setki bo w sumie tym się zajmują i dostałem taką odpowiedź co do dyfuzorów z allegro.

 

 

"W kwestii dyfuzorów to róźnie mieliśmy i oryginalne mieliśmy i z allegro.

I w cale te z allegro nie odbiegały jakością od oryginału, a nawet były czasem lepsze."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakładałem dyfuzor - zamiennik tajwański z allegro - i mogę powiedzieć, że nie pasuje idealnie i trzeba troche wlozyc pracy w montaz, natomiast po nim jest wszystko ok. Co ciekawe na forach UK narzekąja takze na spasowanie oryginałów.

 

Pozdrawiam,

P.W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie,

Wiem, ze to jak grzech, ale pozwolę sobie odgrzać ten kotlet.

Czy wydechy z 335i dzielą się na fabryczne i mperformance?

Podesłałby ktoś numer części jaką powinienem zastosować do F36 Grancoupe 430i podkreślam 430i.


Zobacz ofertę: BMW F30 F32 F36 F33 335i 435i WYDECH TŁUMNIK NOWY https://allegro.pl/oferta/bmw-f30-f32-f36-f33-335i-435i-wydech-tlumnik-nowy-7931648857


Zobacz ofertę: Oryginał kompletny wydech Bmw 3 i 4 f30 f32 f36 https://allegro.pl/oferta/oryginal-kompletny-wydech-bmw-3-i-4-f30-f32-f36-7834491614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Oba z aukcji to fabryczne wydechy. Wydech m performance kupuje się oddzielnie u dealera. Ogólnie ja teraz montowałem 440i m performance do 430i i wszystko pasuje bez problemu.

Ja tez zamontowalem z 440i - nie do konca pasuje bo wyjscie za katalizatorem (plecionka) jest na obejmę z cybantem, natomiast wydech od 440i jest zakonczony na obejmę płaską. Na ten moment mam przejsciowke ale musze cos z tym zrobić. Brakuje też uchwytu w okolicy skrzyni biegów tj. na wydechu jest miejsce a na aucie nic nie widzę...

Natomiast co wazne nie trzeba kodowac, przepustnice działają. Nie wiem czy miales tez te problemy o ktorych piszę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.