Skocz do zawartości

Szyny mocujące w bagażniku x4 (f26)


borkosz

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś mi podpowie jak sprawdzić czy moje auto miało szyny montażowe, po czym i jakie są sposoby żeby co do tego się upewnić? Czy szukać jakichś śladów gdzieś po mocowaniu, nietypowych zadrapań, itp?


Kupiłem auto używane i nie mam pewności, ale zanim je kupiłem widziałem pod podłogą uchwyty do mocowania w szynach podłogowych, nawet je wyciągałem i miałem w ręku. Po tym jak kupiłem auto zobaczyłem, że ich tam nie ma, a sprzedający (jeden z dilerów autoryzowanych) wyjaśniał, że to jakaś pomyłka, bo przecież nie ma szyn. Zgłupiałem, bo nie pamiętam tych szyn, miałem w ręku uchwyty ale nie przyszło mi ich mocować - wtedy bym był pewny na 100%, a teraz zastanawiam się jednak czy nie zostały jednak wymontowane. Domyślam się, że dla nich to może być łatwizna. Może ktoś mni w tym temacie coś ciekawego powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Te szyny w bagażniku wchodziły razem z pakietem bagażu, czy siatek, czy coś tak w tym guście. W jego skład wchodziły siatki na tyłach foteli przednich, siatka przy lewej nodze pasażera na tunelu środkowym, dodatkowe siatki i gumy i mocowania po bokach bagażnika.

Do szyn były dodatkowo 4 szt uchwytów, które można było wpiąć w szyny i dowolnie przesuwać. Pod podłogą bagażnika są specjalne wytłoczenia do ich przechowywania (przynajmniej tak jest w X3).

W X3 jeszcze była roleta z wyciąganą siatką, aby podczepić do podsufitki i tym samym zwiększyć wysokość ładowania bagażu

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te szyny w bagażniku wchodziły razem z pakietem bagażu, czy siatek, czy coś tak w tym guście. W jego skład wchodziły siatki na tyłach foteli przednich, siatka przy lewej nodze pasażera na tunelu środkowym, dodatkowe siatki i gumy i mocowania po bokach bagażnika.

Do szyn były dodatkowo 4 szt uchwytów, które można było wpiąć w szyny i dowolnie przesuwać. Pod podłogą bagażnika są specjalne wytłoczenia do ich przechowywania (przynajmniej tak jest w X3).

W X3 jeszcze była roleta z wyciąganą siatką, aby podczepić do podsufitki i tym samym zwiększyć wysokość ładowania bagażu

 

dokładanie tak jest też w F26, mam szyny, pod podłogą 4 mocowania w tych wytłoczeniach o którym wpsomina poik (swoją drogą wykonanie tych mocowań 1 klasa, ciążkie), siatka przydaje się by zakupu nie latały po bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
U mnie niestety są same puste wytłoczki, uchwytów które w nich przed zakupem widziałem nie ma. Nie ma też szyn i tu mam problem bo nie zrobiłem żadnej fotki więc nie wiem czy ich nie wymontował ktoś przed wydaniem auta czy może być tak, że faktycznie ich już wcześniej tam nie było. Siatka przy nodze pasażera jest. Jeśli to z pakietem powinno być w standardzie to może wiecie konkretnie z jakim lub jakimi? Jeśli zrobili mnie w trąbę to nie zależnie od czasu po zakupie zrobię zadymę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.