Skocz do zawartości

asystent świateł drogowych chyba oślepia


cher

Rekomendowane odpowiedzi

Jak każdych świateł jest możliwość regulacji. Ja mam pytanie czy da sie wyregulować asystenta świateł drogowych (zwiekszyć czułość,szybkość przełączania świateł "drogowych" na "mijania" ) w reflektorach LEDowych? Ja tez wielokrotnie zostałem "upomniany" przez jadących na przeciw a jednak nie chce całkowicie rezygnować z asystenta! W Hondzie Civic mojej Ślubnej :mrgreen: działa to lepiej... :duh:
[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co dodatkowo można zaobserwować to że jadący z przeciwka mrygną tylko raz-tak jakby wydawało się im że mam włączone długie ale po chwili już widocznie ich nie oślepia .Tak czy inaczej trzeba będzie zapytać w aso.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie! Ale to może przy jakiejś okazji...na razie sie nie wybieram! Chyba że znowu zacznie świrować wyświetlacz/ekran główny. Ze dwa razy po zapaleniu samochodu na zupełnie czarnym ekranie był tylko napis: "no signal" a po restarcie wszystko wracało do normy. Zdarzało Ci/wam sie tak? Myśle że tylko kwestia wtyczki/złącza i niechlujnego montażu :duh:
[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie strasz;) na razie nic się nie dzieję.

Szkoda tylko że nie zapamiętuje ostatnich ustawień trybu jazdy.Przy silniku 2d.muszę zawsze ustawić na sport (jakoś sprawniej wszystko chodzi...)Co do trybu sport to jeszcze plusem jest że nie gaśnie gdy się zatrzymuję.Aku strasznie w d... dostaję a już przy zakupie dali do zrozumienia że trzeba będzie doładowywać akumulator.Jakoś mi się to nie uśmiecha,prostownika w bagażniku też nie znalazłem a chyba powinien być na wyposażeniu.

Ogólnie autko ok;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy jak zapamiętywanie ostatnich ustawień czy na stałe włączanie trybu sport po uruchomieniu silnika da sie "zakodować". Sam sie do tego przymierzam bo mnie tez to wkurza ze za każdym razem muszę pamietać aby włączyć tryb sport(pomimo 35i :mrgreen: ) i wyłączyć auto start/stop! Znajdź forumowicza o nicku dziqsek-on sie takimi rzeczami zajmuje jeżdżąc po Polsce bo jak już poczytałem w ASO robią albo problemy albo słono za to sobie każą płacić! :mad2: a samochód rzeczywiście...BAJKA! :D
[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miałem X3 to też mnie wkurzało ciągłe wyłączenie funkcji start/stop.

potem wyszedł biuletyn bmw, że na życzenie klienta serwis ma zaprogramować pamiętanie ostatniego ustawienia tego ustrojstwa, za free.

zapytajcie w aso, może dalej to jest obowiązujące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.