Skocz do zawartości

X4


rafusa

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałem okazję obejrzeć X4 (New York Auto Show) i mówiąc szczerze auto nie ,,powala''. Niestety był zamknięty ,ale wydaje się w środku bardzo podobny do F25 ,przód ciekawy ,choć lepsze proporcje ma X6. Z nowości świetnie wyglądały 4rki (szczególnie w wersji M) ,był też ,,nowy'' F25 wreszcie dostępny w M pakiecie (będzie chyba się nazywać M line) :D

Mnóstwo amerykańskich nowości ,Posche Macan ,nowe Disco i to chyba na tyle ,ale ,,gwiazdą'' dla mnie był Mercedes GL w wersji AMG z ... wystającym (zle spasowanym ) tylnym błotnikiem. Robiłem zdjęcia ,bo trudno w coś takiego uwierzyć :duh: Poza autami nie na moją kieszeń dalej myślę o zmianie na GT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj proszę kontakt na priv ,nie ogarniam jak wrzucić fotki na forum :duh:

Najlatwiej wrzucic zdjecia na jakiegos imgur-a anbo innego imageshacka i podlinkowac w poscie (kopiu-wklej wprost z imgura).

 

Wysylam CI tez moje dane na priva.

Kiedyś było tak:

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Bylem na prezentacji i przejazdzce i samochod naprawde wyglada zgrabniej i przyjemniej dla oka niz X6, a w srodku NIE ustepuje mojej X3-ce. Dla mnie bomba, szczegolnie z N55.

Kiedyś było tak:

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wow!!! Jaka ekscytacja tą tylną kanapą! Efetkt jest taki że dwa palce nad głową do dachu zachowane ale d..a odpada po 50km podróży.

Podobnie jak w X3 - wydaje mi się że spowodowane chęcią uzyskania płaskiej przestrzeni bagażowej.

Ja bym to karcił niż wychwalał geniusz projektantów :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.