Skocz do zawartości

Cena - oferta BMW


bialaalpina

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nie długo .

Na bmw.pl można rezerwować już datę produkcji .

 

Może ktoś wie dlaczego na polskiej stronie nie da się zamówić katalogu ? Na niemieckiej czy norweskiej wystarczy podać adres i prospekt jest w domu.

W Polsce pewnie trzeba do salonu podjechać .

 

A jeszcze może ktoś wie czy w indyvidualu można zamówić kolor protonic blue do obojętnie jakiego innego BMW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac Autko jest przepiękne ale cena zwala z nóg w polsce i8 bedzie rzadkoscią myslalem ze cena bedzie gdzies zaczynać sie od 185 tys a konczyć sie na 300 a tu 2razy tyle wiecej co myślalem:) no ale za 12lat kupie sobie taka sprowadze malinke z niemiec ja jakies 40tys:) za ta kase to wolałbym kupić uzywane Gallardo i był by prawdziwy sport:) na nie 1.5 turbo i elektryczny chodz moc ponad 300koni to tez jest imponujaca zwłaszna przyspieszenie od 0 do 100 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesla S - fajne ale w najmocniejszej mocy max speed to 210km/h byle 320d ja objedzie na niemieckiej autobanie.

 

Co do zasięgu to w norwegi ( jest ich tam sporo , w samym marcu sprzedali 1500szt ) robili test i żadna nie przejechała więcej jak 400km - wiadomo lampy, ogrzewanie, mało słońca. No i jeden bieg do przodu i jeden do tyłu :mad2: Nowoczesny melex .

 

A właśnie I8 ma biegi ? W katalogu nic nie pisze na ten temat. I3 ich nie ma ale to inne auto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I8 ma dwie skrzynie biegow, dwusprzeglowa dla silnika elektrycznego i 6 biegowy automat dla spalinowego (chyba jesli nic nie pokrecilem)

 

Cena w katalogu PL 573 tys pln, cennik dostepny juz na bmw.pl ale w configuratorze jeszcze nie ma mozliwosci zabawy "w i8" ;)

Ciekawi mnie cena pakietu pure impulse, 82 tys pln (!) nie wiem za co, opcje ktore wchodza w sklad tego pakietu kosztuja ledwo 15 tys - 20 tys pln i mam rozumiem ze kolejne 62 tys to tapicerka i felgi? no bez jaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To te zaproszenie do ekskluzywnego programu BMW i Pure Impulse Experience kosztuje 62k zł :cool2:

 

Mnie tam interesuje dlaczego w takim aucie ( jako tako nowatorskim ) trzeba płacić za bluetooth :duh: toż to fiat panda ma go w standardzie.

Także dopłata jest za rozszerzone lampy LED ? A gdzie lasery ? Ciekawe czy najtańsza wersja będzie miała zwykłe h7 i p21 w kierunkach :mad2:

 

570k zł - fajna cena jak na auto sportowe , ale cena końcowa to lekko 700k zł . Przy 700k zł chyba bym odwiedził inny salon niż BMW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jeszcze I8 nie skreslam ;)

 

o co chodzi z tym zaproszeniem do tego klubu? dadza mi koszulkę czy jak ;)? na czym polega ta ekskluzywność za jedyne 62k:)?

 

swoją drogą dopiero teraz zobaczyłem porównanie ceny do R8,

 

Okej, ale weź nawet R8 V8 na stronicu skonfiguruj "tak aby to miało ręce i nogi" - 750-800,

 

a za 850 masz R8 V10 Stronic... ;) - tez fajnie skonfigurowane - ale te juz wiele ma w podstawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz gdy wyposażałem f11 to przy cenie 210k nic nie miałem więc wolałem wywalić jeszcze 30k aby to mnie jakoś cieszyło . To było 15% więcej jak miałem przeznaczone .

 

Powiedzmy, że I8 będzie cena 600k i 15% do tego to 90k zł - a więc wszystko w normie :]

Największym atutem I8 jest spalanie i ekologia - a tu cena nie gra roli .

 

Dla przykładu podam Ci moją głupotę - kupiłem łódź z starym silnikiem Evinrude o mocy 225HP . Przy pełnej mocy paliło to ze 60l na godzinę . Dla oszczędności wydałem 40k zł za Yamahe 150HP i teraz pali mi 40l na godzinę . Na każdej godzinie oszczędzam 100zł :mad2: Dobrze , że żonę mam dobrą bo już dawno by mnie posłała z domu :norty:

 

I8 jeżeli naprawdę będzie jeździć jak R8 czy Galardo to nie będzie miał rywala na rynku ze względu na ekologie i uniwersalność .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla przykładu podam Ci moją głupotę - kupiłem łódź z starym silnikiem Evinrude o mocy 225HP . Przy pełnej mocy paliło to ze 60l na godzinę . Dla oszczędności wydałem 40k zł za Yamahe 150HP i teraz pali mi 40l na godzinę . Na każdej godzinie oszczędzam 100zł :mad2: Dobrze , że żonę mam dobrą bo już dawno by mnie posłała z domu :norty:

 

 

 

Tutaj padłem ze śmiechu, aż kobiecie pokazałem i też się uśmiała... :cool2: jesteś mistrzem oszczędzania :) haha

 

I8 raczej nie będzie jeździć jak R8, chyba że jak r8 V8, masa niższa o 100kg a moc podobna (R8 V8 nie trzyma serii i zwykle ma 390- koni) jestem ciekaw kiedy będą pierwsze kazdy testowe tego samochodu.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj padłem ze śmiechu,
:cool2: Czego się nie robi dla ekologi

 

Ogólnie to chyba bardziej przydatną furą w polsce była by tesla S - często jeżdżę z katowic do warszawy. Gdyby Tesla zamontowała na tej trasie swoje ładowarki to by było zajebiście .

BMW w tych warunkach ma się lepiej .

 

W norwegi za to jest odwrotnie , ładowarki wszędzie - tesla używa w nawigacji mapy google skonfigurowanej tak aby zawsze pokazywać najbliższe ładowarki lub planuje trasę tak aby można było doładować auto i przejechać ją całą .

 

W Stavanger i Oslo można codziennie przejechać się Teslą S , a jak chcesz to ci ją dadzą na weekend za free :mad2:

Może BMW w Polsce zrobi podobną akcję :cool2:

 

wujekwaldus - jeździłem I3 i bardzo mnie przeraziły wąskie opony :norty: , patrze na specyfikację I8 a tu to samo :duh: 195 z przodu i 215 tył na 20 calach . To auto sportowe na pewno nie będzie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Tutaj padłem ze śmiechu,
:cool2: Czego się nie robi dla ekologi

 

Ogólnie to chyba bardziej przydatną furą w polsce była by tesla S - często jeżdżę z katowic do warszawy. Gdyby Tesla zamontowała na tej trasie swoje ładowarki to by było [bAD] .

BMW w tych warunkach ma się lepiej .

 

W norwegi za to jest odwrotnie , ładowarki wszędzie - tesla używa w nawigacji mapy google skonfigurowanej tak aby zawsze pokazywać najbliższe ładowarki lub planuje trasę tak aby można było doładować auto i przejechać ją całą .

 

W Stavanger i Oslo można codziennie przejechać się Teslą S , a jak chcesz to ci ją dadzą na weekend za free :mad2:

Może BMW w Polsce zrobi podobną akcję :cool2:

 

wujekwaldus - jeździłem I3 i bardzo mnie przeraziły wąskie opony :norty: , patrze na specyfikację I8 a tu to samo :duh: 195 z przodu i 215 tył na 20 calach . To auto sportowe na pewno nie będzie !

No to jeszcze popatrz na wielkość kół. Powierzchnia styku z asfaltem jest prawie normalna.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.