• Reklama

GANTRACK – ODSZUKIWANIE POKRADZIEŻOWE

Sprawy mechaniczne dotyczące BMW serii I ( i3, i4, i8, iX3 )

Odnaleziony agregat Atlas Copco

Postprzez GannetGuardSystems » 30 Mar 2018 09:54

28 marca w godzinach nocnych w Wielkopolsce sukcesem zakończyło się poszukiwanie skradzionego agregatu Atlas Copco. Członkowie ekipy poszukiwawczej Gannet Guard Systems, po zlokalizowaniu urządzenia oraz wskazaniu adresu właściwej posesji, przekazali informacje policji. Wspólnie z funkcjonariuszami ustalono, że w celu zatarcia śladów przestępstwa, z agregatu usunięto tabliczkę z numerem VIN.

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Dołączenie: 17 Wrz 2013 14:00
Moje BMW: nie powiem

Prasa

Postprzez GannetGuardSystems » 05 Kwi 2018 11:46

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnalezione BMW X4

Postprzez GannetGuardSystems » 10 Kwi 2018 09:58

Image

Nocą 6 kwietnia centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży BMW X4. Auto skradziono w okolicach Krakowa. Sprawna akcja ekipy poszukiwawczej GGS umożliwiła odnalezienie pojazdu 7 kwietnia w godzinach porannych w okolicach Przemyśla, po 5 godzinach od momentu rozpoczęcia poszukiwań. Koordynaty miejsca, w którym został zaparkowany samochód, przekazano policji. BMW nie nosiło śladów uszkodzeń – najprawdopodobniej miało trafić za wschodnią granicę.

Skradziony: 6 IV 2018, godz. 23:00 w okolicach Krakowa
Odnaleziony: 7 IV 2018, godz. 04:00 w Przemyślu
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Ciekawy artykuł dla właścicieli aut "bezkluczykowych"

Postprzez GannetGuardSystems » 13 Kwi 2018 14:29

Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziony Land Rover

Postprzez GannetGuardSystems » 19 Kwi 2018 10:47

13.04.2018 w godzinach porannych centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży Land Rovera. Pojazd zniknął ok. godziny 3:30 z prywatnej posesji w Gdańsku. Dzięki sprawnej akcji pracowników GGS oraz doskonałej komunikacji, udało się w ekspresowym tempie namierzyć miejsce postoju skradzionego samochodu. SUV został odstawiony przez złodziei do „wystygnięcia”. Zmieniono mu nawet tablice rejestracyjne – z polskich na zagraniczne. Koordynaty miejsca, gdzie Land Rover został zaparkowany (luksusowe osiedle w Gdańsku), przekazano policji. Samochód był w stanie nienaruszonym. Piątek 13-go okazał się pechowym dniem dla złodziei.

https://www.facebook.com/GannetGuardSystems/photos/pcb.2051591391537638/2051589418204502/?type=3
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Re: GANTRACK – ODSZUKIWANIE POKRADZIEŻOWE

Postprzez GannetGuardSystems » 07 Maj 2018 11:12

Nasi przedstawiciele będą na WARSAW OLDTIMER SHOW w dniach 12-13.05.2018 w PTAK WARSAW EXPO. Będzie można się spotkać i porozmawiać.

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziony ciągnik siodłowy MAN

Postprzez GannetGuardSystems » 11 Maj 2018 12:54

25 kwietnia w godzinach porannych, dzięki wykorzystaniu systemu lokalizacji Gannet Guard Systems udało się zlokalizować miejsce, w którym została ukryta ciężarówka skradziona na terenie Gdańska. Współpraca GGS z litewską policją pozwoliła na precyzyjne trafienie w serce ogromnej organizacji przestępczej działającej w okolicach Kowna. To nie pierwsza akcja poszukiwawcza, w trakcie której eksperci Gannet Guard Systems działali wspólnie z zagranicznymi stróżami prawa. Według ustaleń litewskich śledczych ciężarówki były rozbierane na części i transportowane do krajów trzeciego świata.

Image

Image

Image

Image

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnalezione Audi A6

Postprzez GannetGuardSystems » 16 Maj 2018 13:39

We wrześniu 2017 r. w rejonie Paryża grupa Gannet Guard Systems namierzyła Audi A6 skradzione jednej z polskich wypożyczalni samochodów. Auto, którego nie zwrócono w terminie, zlokalizowano dzięki systemowi GanTrack. Okazało się, że za jego zniknięcie odpowiedzialna byłą zorganizowana grupa przestępcza znajdująca się na celowniku CBŚP, która wywoziła za granicę skradzione w naszym kraju pojazdy. W wyniku współpracy polskiej i francuskiej policji udało się odzyskać Audi i w kwietniu 2018 r. wróciło ono do Polski do swojego prawowitego właściciela.

Image
Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Rabat 10%

Postprzez GannetGuardSystems » 21 Maj 2018 14:11

Przypominamy o 10% rabacie dla forumowiczów BMW Klub na urządzenia i montaż systemów od Gannet Guard Systems S.A.
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Postprzez krolik_ » 26 Maj 2018 11:35

witam
zastanawiam się nad Waszą oferta , pytanko: czy przy założeniu na 3 - 4 autach można liczyć na jakąś dodatkową zniżkę?
krolik_
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 25 Maj 2018 20:29
Moje BMW: seria 6 F12

Postprzez GannetGuardSystems » 28 Maj 2018 10:41

krolik_ napisał:witam
zastanawiam się nad Waszą oferta , pytanko: czy przy założeniu na 3 - 4 autach można liczyć na jakąś dodatkową zniżkę?

Witamy,
oczywiście możemy zaoferować rabat przy tej ilości zabezpieczanych aut. W przypadku zainteresowania proszę o podanie adresu e-mail przez wiadomość prywatną, wyślemy ofertę na maila.

Pozdrawiamy,
Zespół Gannet Guard Systems S.A.
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziona Toyota Land Cruiser

Postprzez GannetGuardSystems » 01 Cze 2018 10:08

29 maja w godzinach porannych centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży Toyoty Land Cruiser. Samochód zniknął z terenu prywatnej posesji w Gdańsku – złodzieje sforsowali bramę i wyjechali autem. Z nagrań monitoringu wynika, że podpinali do Land Cruisera komputer, który miał na celu złamanie jego zabezpieczeń. Pojazd był wyposażony w system GanTrack. Podjęto poszukiwania z użyciem jednostek naziemnych oraz samolotu. Toyotę udało się odnaleźć po kilku godzinach w okolicach Pruszcza Gdańskiego – została pozostawiona przez złodziei na miejscu parkingowym na osiedlu domów jednorodzinnych.

Image
Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziony Lexus RX

Postprzez GannetGuardSystems » 07 Cze 2018 13:01

3 czerwca kilka minut przed północą, centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie o kradzieży Lexusa RX z jednej z warszawskich ulic. Natychmiastowe poszukiwania z wykorzystaniem radionamierzania w ciągu półtorej godziny doprowadziły do odnalezienia pojazdu w jednej z podwarszawskich miejscowości. Właścicielka odebrała samochód z rąk policji kilka godzin po jego zlokalizowaniu.

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Gannet niebawem w TVP

Postprzez GannetGuardSystems » 08 Cze 2018 12:26

Nasi eksperci wystąpili przed kamerami TVP. Już niedługo w Pytaniu Na Śniadanie materiał, w którym wyjaśnimy jak działają systemy lokalizacji radiowej oraz czym różnią się od rozwiązań bazujących na sygnałach GPS/GSM.

Image
Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

PoprzedniaNastępna

Powróć do Seria I

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości