• Reklama

GANTRACK – ODSZUKIWANIE POKRADZIEŻOWE

Sprawy mechaniczne dotyczące BMW serii I ( i3, i4, i8, iX3 )

Odnalezione Audi SQ7

Postprzez GannetGuardSystems » 04 Lip 2019 10:12

25 czerwca centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży Audi SQ7. Dzięki szybkiej reakcji naszych ekip poszukiwawczych, w zaledwie 15 minut udało się określić koordynaty miejsca, w którym znajduje się pojazd. Auto zostało skradzione z przedmieść Wrocławia, a odnalezione na jednej z prywatnych posesji w Oławie. Samochód został zabezpieczony na miejscu przez policję, a po całej akcji wyjechał na własnych kołach.

Image
Ostatnio edytowano 24 Wrz 2019 12:58 przez GannetGuardSystems, łącznie edytowano 1 raz
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Dołączenie: 17 Wrz 2013 14:00
Moje BMW: nie powiem

Re: GANTRACK – ODSZUKIWANIE POKRADZIEŻOWE

Postprzez GannetGuardSystems » 04 Lip 2019 10:16

W niedzielę 29 czerwca centrala Gannet Guard System otrzymała zgłoszenie kradzieży Toyoty Land Cruiser. Jednostki GGS od razu przystąpiły do działania, a w powietrze poderwano samolot z aparaturą radionamiarową. Samochód skradziony w Warszawie spod bloku został odnaleziony przez naszą załogę na terenie województwa mazowieckiego.

Image

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnalezione Audi A4

Postprzez GannetGuardSystems » 08 Sie 2019 11:56

1 sierpnia centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży Audi A4 z Ciechocinka. Właściciel nad ranem zdał sobie sprawę, że samochód zniknął z podjazdu. Kradzież nastąpiła zapewne we wczesnych godzinach nocnych z 31 lipca na 1 sierpnia. Jednostki radionamiarowe Gannet Guard Systems przy użyciu samolotu określiły pozycję skradzionego pojazdu. Na miejsce dotarły jednostki terenowe i korzystając z samochodu radionamiarowego określiły – z dokładnością do kilku centymetrów – lokalizację Audi. Wszelkie informacje zostały przekazane policji. Auto znajdowało się zaledwie kilkanaście kilometrów od miejsca kradzieży.

Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Postprzez JanekJ » 24 Wrz 2019 11:53

Super informacje! Dzięki! Mam słabe doświadczenia po kradzieży auta. Niestety nie odzyskany, sprawa umorzona...
JanekJ
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 22 Maj 2019 14:20

Postprzez GannetGuardSystems » 24 Wrz 2019 11:57

JanekJ napisał:Super informacje! Dzięki! Mam słabe doświadczenia po kradzieży auta. Niestety nie odzyskany, sprawa umorzona...

Przykro nam bardzo. Z naszej strony możemy zaoferować 10% rabatu na urządzenie i montaż. Prosimy o podanie adresu e-mail na priv. Przygotujemy szczegółową ofertę. Pozdrawiamy, Gannet Guard Systems S.A.
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnazleziona Toyota Land Cruiser

Postprzez GannetGuardSystems » 24 Wrz 2019 12:54

W nocy z 30 na 31 sierpnia na terenie Białegostoku skradziono Toyotę Land Cruiser. Centrala Gannet Guard Systems otrzymała informację o zdarzeniu dopiero dwa dni później. W wyniku akcji poszukiwawczej namierzono samochód, który złodzieje zaparkowali na jednym z osiedlowych parkingów na terenie warszawskiego Ursynowa. Po przekazaniu informacji stołecznej policji, Toyota została zabezpieczona i przetransportowana na parking policyjny. Po zakończeniu czynności procesowych Land Cruiser zostanie zwrócony prawowitemu właścicielowi.

Image
Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Odnaleziona Mazda CX-5

Postprzez GannetGuardSystems » 24 Wrz 2019 12:55

29 sierpnia w godzinach wieczornych centrala Gannet Guard Systems otrzymała zgłoszenie kradzieży Mazdy CX-5 na terenie warszawskiego Ursynowa. Po 3 godzinach pojazd został namierzony w jednej z miejscowości pod stolicą. Koordynaty miejsca, w którym znajdowała się Mazda, przekazano policji, która zabezpieczyła samochód.

Image
Awatar użytkownika
GannetGuardSystems

Poprzednia

Powróć do Seria I

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość