Skocz do zawartości

Ile wydałem na swoje E91 335xi


jorge1970

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,proszę o opinię jeśli pozwolicie

Jestem na forum nowy,poczytałem wcześniej i tak:

Kupiłem auto 335xi 2007r ze szwajcarii,z pełną historią serwisową bmw jak to w szwajcarii bez żadnych uszkodzeń,jednak jak się okazało jeden elektrozawór turbiny był do wymiany co zamaskowano w komputerze. Zapłaciłem 42kzł super stan ogólny. Ile włożyłem na początek:pierwszy serwis olejowy z płukanką, wyszła czarna maź, po 500km ponownie zmieniłem olej tym razem na docelowy Red Line 0W40 również z płukanką, wymiana uszczelki pokrywy zaworów, po wglądzie silnik czyściuitki,zamontowałeo Oil catch Tank widaomo, zmieniłem charge pipe na alu z blow off.Zmieniłem intercooler na solidny FMIC, zrobiłem downpipe Wagner, dolot sportowy,zmieniłem head unit na androida full, zainstalowałem MHD do chipowania z pełną licencją i adapterem, nowy waste gate kit, i PVC valve co mnie kosztowało 18kzł za 60 kzł mam nadzieję nic się nie zjebie super autko aha jeszcze na wszelki wypadek pompę zysokociśnieniową nową zakupiłem bo wiem że jak padnie to zapłacę 2xwięcej bo na już. Robię teraz upgrade najpierw na stage1+. pojeżdżę i zobaczę,oczywiście ustawię przepustnicę na liniową jak w M1.Bardzo proszę o komentarze co nie tak a co tak.Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.