Skocz do zawartości

Co lepsze BRC czy STAG 300??


SIARA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zdecydowałem już o montażu instalacji gazowej do mojego auta-1,8 m-40,tylko teraz mam problem jaką instalkę wybrać ,różnica cenowa to 300 zł BRC kosztuje 2800zł a stag300 2500zł,co lepsze??pomóżcie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jeszcze ten temat mnie nie dotyczy, ale na forum predzej sie dowiesz ze ważniejsze jest to aby ci dobrze założyli gaz ,a nie która firma jest lepsza. Drogo macie w Toruniu. W Siedlcach ogłaszają sie nawet za 1900 zł stag 300. (choć nie wiem z jakich elementów) Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak uwazam ze gaz jest dobry do zapalniczek a nie do auta ale to twoje auto i ty potem bedziesz zalował wiec powiem tak jak juz zakladasz to cos dobrego osobiscie polecam Landi Renzo dobra sekwencja nie pakuj sie w staga bo to jest polskie to jakbys kupil nie przymierzając poloneza :D oczywiscie stag jest najtansza instalacja a to juz mowi samo za siebie
brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cybek1984tychy, zauwaz ze on ma e30 wiec nie za nowe auto. jak wstawi sekwencje(wiadomo ze najlepsza) to bedzie ona wiecej warta niz cała buda :twisted2: a przy sprzedaży nikt mu potem tego nie odda :8)

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja pozatym masz kolego silnik 1.8 z tego co widze po co chcesz zakladac gaz nie przesada troche ? nie wiadomo czy sie to wogole zwroci zanim na tym gazie sie auto rozsypie jak nie narzekasz na silnik to po co pchac gaz 1.8 nie pali duzo a na gazie silnik sie po prostu psuje i to nie podlega dyskusji zastanow sie dobrze
brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja pozatym masz kolego silnik 1.8 z tego co widze po co chcesz zakladac gaz nie przesada troche ? nie wiadomo czy sie to wogole zwroci zanim na tym gazie sie auto rozsypie jak nie narzekasz na silnik to po co pchac gaz 1.8 nie pali duzo a na gazie silnik sie po prostu psuje i to nie podlega dyskusji zastanow sie dobrze

 

nie pisz glupot :nienie: poczytaj na temat gazu i sobie zaloz i wtedy wystawiaj opinie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w mojej wypowiedzi są głupoty bo nie widze czy moze to okreslenie zaznaczone na grubo ze silnik sie psuje to jest to? a slyszal kolega o czym takim jak wieksze zuzycie silnika co za tym idzie skracanie jego zywotnosci mniejsza dynamika auta czestsze zuzycze poszczegolnych czesci cokilkutysieczne regulacje drozsze przeglady? jesli to sa glopoty to faktycznie przepraszam :shock:
brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies kilkanascie kilometrow niedaleko mnie jest b. dobra firma gdzie montuja gaz bylem pytalem interesowalem sie sekwencja stag powiedzial mi 2500 zl oraz landi renzo 3300 zl roznica 800zl wiec spora roznica mowa o wielopuntowym wtrysku pytalem pod moj model akurat takie ceny byly
brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w mojej wypowiedzi są głupoty bo nie widze czy moze to okreslenie zaznaczone na grubo ze silnik sie psuje to jest to? a slyszal kolega o czym takim jak wieksze zuzycie silnika co za tym idzie skracanie jego zywotnosci mniejsza dynamika auta czestsze zuzycze poszczegolnych czesci cokilkutysieczne regulacje drozsze przeglady? jesli to sa glopoty to faktycznie przepraszam :shock:

 

poczytaj to....http://www.autoeko.pl/?a=2 nic nie ma mowy o tym co piszesz i tak jest naprawde :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem ale jak moga pisac inaczej skoro to jest serwis zajmujacy sie zakladaniem instalacji

 

tu masz serwis na caly kraj....a po drugie jest zalozony w E-39 w rodzinie....

 

http://www.czakram.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat powinien byc raczej w dziale Spalanie & Paliwa alternatywne

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=17

 

a na temat lpg moje zdanie znacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja pozatym masz kolego silnik 1.8 z tego co widze po co chcesz zakladac gaz nie przesada troche ? nie wiadomo czy sie to wogole zwroci zanim na tym gazie sie auto rozsypie jak nie narzekasz na silnik to po co pchac gaz 1.8 nie pali duzo a na gazie silnik sie po prostu psuje i to nie podlega dyskusji zastanow sie dobrze

 

 

Jak dla mnie spalanie rzędu 14/15l na 100km,to duży wydatek,gdyby nie brak zniżek i możliwości zarejstrowania auta na kogoś kto ma zniżki,to bym sobie 2,5l walnął!!!dużo więcej nie pali!!,co do spalanie,nie wiem jak można tym silnikiem zejśc poniżej 10l/100km,albo mam coś nie tak z silnikiem,albo ci co schodzą poniżej 10l noszą swoje auta na plecach!!! :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15l/100km to zdecydowanie za dużo jak na M40b18. Albo cały czas katujesz auto do odcięcia :duh: albo masz walniętą sondę lambda lub coś innego...

Polecam wycieczkę na komputer!

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15l/100km to zdecydowanie za dużo jak na M40b18. Albo cały czas katujesz auto do odcięcia :duh: albo masz walniętą sondę lambda lub coś innego...

Polecam wycieczkę na komputer!

 

Pozdrawiam

 

Nie należe do osób które katuje auto,jeżdze raczej średnio,nie za wolno nie za szybko.Co do sondy też myślę że jest uszkodzona,mam falowanie silnika i duże spalanie a i zakopci na czarno!!Mam pytanko,czy komputer wykryje uszkodzenie sondy???i czy są jakieś inne sposoby by to sprawdzić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer powinien wykryć uszkodzoną sondę. Jeśli nie, to można jeszcze samą sondę pomierzyć.

Udaj się do dobrego elektryka,który zna się na bmw i sprawa się wyjaśni :)

Zaglądnij do działu Polecane warsztaty.

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer powinien wykryć uszkodzoną sondę. Jeśli nie, to można jeszcze samą sondę pomierzyć.

Udaj się do dobrego elektryka,który zna się na bmw i sprawa się wyjaśni :)

Zaglądnij do działu Polecane warsztaty.

Pozdrawiam

 

Jestem po komputerku,wyszło że sonda nie działa!!!,powiedzieli że dlatego dużo pali,ma jakiś inny kąt wtrysku,czy coś takiego!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak tam Siara nosisz to auto na plecach? żeby ci dyszkę paliło ?

wsadziłeś tą nową lambde?

w ogóle moja dobra rada to zanim zainwestujesz w sekwencje,

policz dobrze keidy ci się to zwróci, bo napewno nie przy odsprzedaży auta ;)

 

W piątek wymieniam sondę!,a jak będzie napiszę,z gazem zobaczymy muszę dobrze policzyć,choć zawsze chciałem E-30 i tak szybko nie mam zamiaru się z nią rozstać :)P.S.dzięki za rady chłopaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wymianie sondy,rewelka!!!!!,auto chodzi równo,nie skaczą obroty,lepiej sie wkręca na obroty!!!!!i co najważniejsze chodzi ciszej,nie klepie tak!!!,co do spalania,to muszę sprawdzić!,ale dam znać :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.