Skocz do zawartości

UWAGA NA TE STACJE PALIW w POLSCE..


pawelkrak

Rekomendowane odpowiedzi

WItam. pomyslalem sobie ze , kazdy moze tu napisac gdzie nie warto tankowac zeby sobie nie narobic klopotu.

 

Prosilbym bym tylko o informacje n/t nazwy stacji i gdzie ona sie znajduje , bez zbednego rozwijania tematu.

 

Jezeli taki temat juz istnieje to prosze ADMINA lub MODERATORA o usuniecie go.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Dla mnie taka jedna stacja ktora ma niskie ceny paliwa i zarazem najgorsze wrecz fatalne paliwo to stacja

 

ARGE przy ulicy Wielickiej w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zawsze jak tankuje na BP to mam filtry do wymiany a w najlepszym wypadku auto słabo jeździ. To jedyna stacja gdzie czuje wyraźny spadek mocy na gazie nie mam takiego problemu nawet jak zatankuje na stacji w krzakach, jeździ się tak jak na końcówce gazu. LPG napewno mają syfiasty nie tylko ja się o tym przekonałem. Jak jest np. z beną i ON nie wiem ale pewnie podobnie.

Najlepszą stacją wg. mnie jest Shell tankowałem na tych stacjach kilka lat i nigdy się nie sparzyłem.

Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odradzam wszystkie BP szczególnie gaz :hand:

 

A czemu odradzasz BP??? Ja tankuje praktycznie tylko na BP (diesla zwykłego) i nie mam problemów.

 

Bo masz szczęście - diesel na BP w Olsztynie jest rzeczywiście przyzwoity, sprawdziłem nie raz - ale na innych BP jest kiepsko /poza Ultimate/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odradzam wszystkie BP szczególnie gaz :hand:

 

Nie wiem czy przypadek ale po zatankowaniu na BP (na trasie nie pamiętam dokładnie - za poznaniem w kierunku gorzowa) zrobiłem 250 km i auto do gazownikow na naprawe reduktora - mechanik stwierdził, że to wina gazu.

http://www.maszty-flagi.com/bmw/E39_forum.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rownież dziękuję za paliwo na BP :hand:

swego czssu musialem wykręcić zbiornik i go wyczyścić bo autko mi nie chciało odpalić, jak zlałem paliwo, to na dnie szkalnego naczynia było ok. 5cm galarety, jak sobie przypomnę to :evil:

P.S. Dobrze, że w tedy nie maiłem mojej coupe :norty:

...tylko BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio tankuje na BP, ale nie zauwazylem jakis zlych symptomow pracy silnika. Wczesniej lalem statoila i roznicy nie widze. Nie polecana jest natomiast stacja BP w Warszawie na Modlinskiej w stronę Legionowa. Podobno oszukują jak mogą tak na przeklamaniu dystrybutorow jak i na jakosci paliwa.

pozdrawiam

qba_m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looknijcie takze tutaj. nie wiem czy te dane sa zgodne z prawda ale moze osoby ktore tantkuja / tankowaly na tych stacjach moga te dane potwierdzic.

 

http://www.uokik.gov.pl/pl/jakosc_paliw/wyniki_kontroli_jakosci_paliw/kontrola_stacji_paliw/

 

 

na dole jest do sciagnieca plik excela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Safari na Czechowie Lublin owszem, dobre natomiast jest na Statoilu na rondzie Racławickiej i Warszawskiej. Pod miastem nie tankujcie na całej Nałęczowskiej do samego Nałęczowa i Orlenu na Strzelcach włącznie. nie miałam też kłopotów na stacji Tesco boczna Kraśnickiej. a tam i w Leclercu/Turystyczna jest najtaniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja polecam z całą pewnościa stacje BP,orlen i 2 stacje statoil w Białymstoku.Tankuje tam od 6lat i nie miałem do tej pory zadnych problemów.Pozdrawiam :)

Nie rób OT :duh: Tylko stacje które maja kiepskie paliwa!

http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja polecam z całą pewnościa stacje BP,orlen i 2 stacje statoil w Białymstoku.Tankuje tam od 6lat i nie miałem do tej pory zadnych problemów.Pozdrawiam :)

Nie rób OT :duh: Tylko stacje które maja kiepskie paliwa!

Ach dziecko ile Ty masz lat i na jakim Ty swiecie zyjesz :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: Piszesz tylko posty aby mieć ich więcej.Tutaj sie stawia na jakoś a nie na ilość, ale to nie moja sprawa i kończe dyskusję z Tobą. Edytowane przez karol2522
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław - Bielany Centrum Handlowe Auchan (kolega który jest tam kierownikiem ochrony mowil zeby tam nie tankowac, rozmawial z tymi co przyjezdzaja zatankowac stacje)

 

Wrocław - ul. Kolejowa (baza Poczty Polskiej), nie wiem jak tam z dieslem ale benzyna po nalaniu do sloika wyglada jak rozcienczone mleko, nie ma barwy zoltej - nie wiadomo czym chrzczona. Kiedys ztankowalem tam Poloneza do pelna (ktory przepalal wszystko) i musialem 3 razy gaznik wyciagac i czyscic (za pierwszym razem myslalem ze zapchal sie bo musial ale nastepne to juz wiadomo ze od benzyny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziecie mieli okazje odwiedzic Lipowa,piekna gorska miejscowosc niedaleko Szczyrku i Zywca to przenigdy nie tankujcie na stacji w centrum bo tam nie na benzyny tylko woda zabarwiona na zolto :D Polecam Statoil na ul.wesolej w Zywcu odradzam tez BP w Buczkowicach na trasie Bielsko-Szczyrk paliwo jest syfiaste.Kolo zatankowal Focusa i pompa paliwa padla po 30 km.Nie jest to jedyny przypadek :nienie:

oo= [] []= oo BokiemMuszeWchodzic

http://img514.imageshack.us/img514/9429/pic03097wo4.jpg

Diesel Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Orlen przy Armii Krajowej w Krakowie (ten mały wygladajacy jak cpn z przed 20 lat). Tragedia jesli chodzi o benzyne, chyba mieszają z wodą w proporcji 50/50. Jedna z najgorszych stacji w całym Krakowie, zdarzył mi sie kiedys przypadek ze po zatankowaniu tam, przez 5 minut nie mogłem zapalic silnika, co ewidentnie było z winy benzyny, bo nigdy wczesniej ani pozniej (kiedy juz tam nie tankowałem) takich problemow nie miałem.

Once you get locked in to a serious drug collection the tendency is to push it as far as

you can...

http://www.motostat.pl/user_images/2680/icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.