Skocz do zawartości

gaz do BMW X5?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Najlepszym rozwiązaniem byłaby chyba instalacja Vialle LPDI ale cena trochę odstrasza i dla mnie probleme jest to że rozwiązanie nie jest sprawdzone (debiut nowego typu instalacji był w marcu tego roku). Zresztą kiedy zakładałem moja instalacje Vialle nie było jeszcze dostępne. Ja mam u siebie KME Nevo Sky Direct 2, mam 4 cylindry ale na obudowie są oznaczenia wskazujące na to że sterownik jest lub ma być dostępny w wersji 6 i 8 cylindrowej. Cena to okolice 4500zl za KME a Vialle około 10000zl. Przewaga Vialle to brak dotrysku benzyny i wykorzystanie wtryskiwaczy benzynowych do wtrysku gazu co zapewne ma wpływ na ich chlodzenie i precyzję dawkowania LPG. Co do rozwiązania KME jestem bardzo zadowolony a dokładniejszą opinię wyraziłem w jednym z wątków o LPG. Różnicy w jeździe nie wyczujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gaz ogolnie jest dobrym pomysłem, ale trzeba też zwrócić uwagę na wybieraną instalację. Z własnego doświadczenia wiem, że z tym to niestety bywa różnie. Teraz mijają 2 lata, jak jeżdżę na BRC SQ32 instalowanym z jednym z warsztatów Czakram. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Co prawda od czasu do czasu musze przyjeżdżać na kontrolę, ale i tak bardziej mi się to opłaca niż jazda na benzynie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz ogolnie jest dobrym pomysłem, ale trzeba też zwrócić uwagę na wybieraną instalację. Z własnego doświadczenia wiem, że z tym to niestety bywa różnie. Teraz mijają 2 lata, jak jeżdżę na BRC SQ32 instalowanym z jednym z warsztatów Czakram. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Co prawda od czasu do czasu musze przyjeżdżać na kontrolę, ale i tak bardziej mi się to opłaca niż jazda na benzynie.

 

Mam wrazenie kolego ze jestes jakims nieudolnym przedstawicielem handlowym firmy BRC. W kazdym twoim poscie na tym forum widnieje magiczna fraza "BRC SQ32". W ogolnym temacie o LPG piszesz ze masz ta instalacje od pol roku, tutaj juz 2 lata. Alboo mieszkasz gdzies daleko w przestrzeni kosmicznej i zaszla tu dylatacja czasu, albo po prostu sciemniasz.

Pomijajac moje osobiste odczucia co do ciebie to instalacja o ktorej piszesz nie nadaje sie do silnika z bezposrednim wtryskiem, a o taki pyta autor tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.