Skocz do zawartości

X5 3.0d E70


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów


Przeczytałem praktycznie wszystkie wątki na forum dotyczące spalania w moim aucie i dalej nie jestem pewien.... Powiedzcie mi kochani czy spalanie w granicach 14l w trybie 70%_miasto_30%trasa jest normalne? Szukałem dużo informacji na twn temat, sprawdzałem na motostacie- tam wychodzi około 12l maks przy jeździe agresywnej(ja jezdze delikatnie). Spalanie na kompie 14,5l w trybie jak wyżej, same miasto 16-17l. Sprawdzane na tankowaniu do pełna. Komputer pokazuje średnio około 0,5l więcej. Kupując to auto spodziewałem się wyższego spalania ale na poziomie 13l w mieście przy depnięciu od czasu do czasu. Auto salonowe polskie, przebieg ok, historia też. Powiedzcie od sprawdzenia czego ewentualnie mógłbym zacząć? Mam 116i pali 12l beny w mieście ale wiedziałem że tak będzie brać, ale 17l w dieslu teoche mnie dziwi. Wiem że to pierwszy post, ale proszę o porady. Pozdrawiam Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
mam wprawdzie e53, ale mam podobne spalanie do Ciebie, trasa rekord niskiego 8,5, autostrada 10-11, miasto ok 15. Nie ma co spodziewać się mniejszego, auto waży około 2tony, automaty też nowe nie są. Na autocentrum czytałem przed zakupem, że pali max 12 w mieście :mad2:
Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.