Skocz do zawartości

e39 v8 - gdzie założyć gaz? porównanie!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


robię małe "zwiady" w sprawie montażu LPG do e39 535i 235km bez vanosa - ogólnie rzecz ujmując do v8 od BMW z lat 90tych.

Znane jest powiedzenie, że "albo tanio - albo dobrze", ale dlaczego nie można tego połączyć? :norty:

Mieszkam w Warszawie i tutaj zrobiłem jakiś czas temu pierwszą wycenę. Czasami podróż do miasta oddalonego o 100-150km może dać "oszczędność" rzędu 1000zł.


Energy Gaz z WWA podał takie ceny:

1. BRC SEQUENT P&D - Wtrysk Gazu IV generacja - 5200zł

2. STAG 300-8 - Wtrysk Gazu IV generacja - 4400zł


Zna ktoś miejsce poza Warszawą gdzie gaz będzie założony i dobrze i taniej i na dobrych podzespołach? :)

Od razu podkreślam - wiem, że gaz do v8 jest drogi, po prostu może ktoś z forumowiczów zna dobrą stację z lepszą ceną?


Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Już pewnie założyłeś, ale jeśli nie to podjedź tutaj:

https://www.google.pl/maps/place/Auto+WiS/@52.2522163,20.9078613,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x471ecafb35c0ef93:0xb4e32369ec0b5918!8m2!3d52.252213!4d20.91005


Facet mi i w rodzinie montował kilka instalacji i zawsze było dobrze i cenowo i jakościowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Poza Warszawą, tzn.gdzie konkretniej ? :) Znam ludzi w 100 % pewnych z Krakowa. Chłopaki normalnie pieszczą się z autem. Montaż może potrwać dłużej niż dzień ale wszystko dopasowane będziesz miał jak z fabryki.

GAZIK

Hamernia 4

30-147 Kraków

tel.: 12 623 01 50

tel. kom.: 508078238

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam.

Poza Warszawą, tzn.gdzie konkretniej ? :) Znam ludzi w 100 % pewnych z Krakowa. Chłopaki normalnie pieszczą się z autem. Montaż może potrwać dłużej niż dzień ale wszystko dopasowane będziesz miał jak z fabryki.

 

No Kraków trochę daleko jest od Wawy:) Ale tak można cała Polskę brać pod uwagę:) Ja też miałem namiar na KRK na gościa o ksywie Struna, ale ostatecznie robiłem swoją X3 w Brzeszczach w AutoAries. Instalka weszła BRC SQ P&D i jak na razie działa bez zarzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.