Skocz do zawartości

Elektromobilność, pytania i odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką elektromobilności i innych aspektów szeroko rozumianej ochrony środowiska. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

 

Tomek,

Doradca online Instytutu Ochrony Środowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witajcie! W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką elektromobilności i innych aspektów szeroko rozumianej ochrony środowiska. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

 

Tomek,

Doradca online Instytutu Ochrony Środowiska.

 

Świetnie.

 

1. Dwa identyczne auta, ale róźne kraje pochodzenia. Jedno ma DPF, drugie nie. Dlaczego nie mozemy wyciac DPF w tym pierwszym - przeciez bedzie mial parametry jak ten drugi?

 

2. Dlaczego nei moge wyciac dpf legalnie, skoro po jego pozbyciu sie nadal bede spelnial normy euro 4 ?

 

3. Kiedy pojawi sie wiecej stacji do ladowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Ja mam parę pytań kluczowych dla elektromobilności.


Kiedy w końcu Polska stanie się samowystarczalna energetycznie, bo póki co, coraz więcej prądu importuje się z zagranicy, a nowych elektrowni nawet na papierze nie ma.


Gaz, ropa z Rosji prąd ze Szwecji i Niemiec. Rozumiem, że ropy czy gazu może nie być u nas w odpowiedniej ilości, ale węgla, wiatru i wody u nas w opór.


No i najważniejsze pytanie. Ile będzie wynosiła akcyza na prąd do ładowania samochód? Bo nie wierzę, że nie ma w planach tego podatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.