Skocz do zawartości

e61 2005 525i N52B25 - opcja LPG


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Za tytdzien umowilem sie na wklejenie instalacji LPG i dostalem takie opcje:

Stag QMax

Wtryski - AC BFC

Reduktor - KME Gold

 

Nie jestem pewien czy te wtryski dadza rade. Hana niebieskie lepsze?

Reduktor? - auto mialo kiedys 218koni... :wink:

 

Opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reduktor KME Gold jest dobry do twojego samochodu.

 

Wtryskiwacze AC W01 BFC bo pewnie o nie chodzi są całkiem rozsądna konstrukcją.

Zobacz ich test http://lpgmasters.pl/wtryskiwacze-valtek-czerwone-cz-2/

 

Chociaż powiem, że te wtryskiwacze lpg są dobre kiedy trzeba zrobić tani montaż instalacji lpg.

W przypadku BMW wolałbym mieć wtryskiwacze Barracuda, Yeti albo wtryskiwacze gazowe AC W03.

 

Przypuszczam że konieczne będzie strojenie instalacji lpg sondą AFR na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dzieki za odpowiedz. Zadzwonie dzis i zobacze co maja innego w opcjach. Z tego co mi proponowali to tylko Hana mienieskie lub zielone.

AC W03 wygladaja OK.

 

Nie wiem ja beda ustawiac szczerze mowiac ale oferuja gwarancje itd wiec mam nadzieje ze bedzie OK. Do tej pory jezdzilem do Polski montowac - wiec to bedzie pierwszy raz w UK.

Mam kompa i kable wiec jak bedzie trzeba to sam zerkne jak mapy wygladaja - o ile sie da. Ja nie to kupie zestaw LPG AFR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. W 2gim aucie mam Dragony. Zastanawiam sie tez nad nimi bo dzialaja super na dyszy 1.7 i cisnieniu 1.1Bar

Takze nad LPGTECH.

 

2ga sprawa - gdzie montowac. Jak na chwile obecna mysle nad jechanim do Polski. W UK opinie sa malo przychylne i nie wiem czy znajde kogos kto zrobi dobra robote. Komponenty to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryskiwacze lpg Dragon wychodzą z obiegu.

Są chyba jakieś powody techniczne tego i podobno spory prawne co do praw własnościowych.

 

Lpgtech wypuścił nowe wtryskiwacze lpg Yeti, jak na razie zbierają bardzo dobre opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowiony jestem na 30.03.2017

Padlo na - Stag Qmax plus, KME Gold, Dragon Solo Gold, butla w kole 60L (szkoda ze 70L nie da rady!) i wlew w zderzaku - w tej wyjmowanej czesci w Msporcie. Pod klapka nie bo przepisy zabraniaja :( Korek zamaluje farba w kolorze auta.

Cena - jak z kosmosu ale do Polski nie oplaca sie jechac niestety bo wyjdzie na to samo praktycznie.

EDYT:

Butla w kole - 630/250 nie wejdzie bez tluczenia i rozcinania auta w E61 M-Sport 2005 rok w standardowa wneke. Ponoc sa rozne wneki wiec moze i da rade u kogos. mozna probowas butle pelna z zaworem na zewnatrz ale nie mialem okazji.

Ja auta nie cialem - butla zalozona mniejsza podgieta. zachowana powoja podloga.graty polozone z boku na podlodze (nie miedzy scianka a butla bo tez nie bylo miejsca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przypuszczam że konieczne będzie strojenie instalacji lpg sondą AFR na drodze.

Sprawdzalem dzis i auto ma 2 sondy 5 kabli kazda w standardzie. Z tego co sie zorientowalem to sa one sondami AFR. 2 lambdy pozniej sa juz tylko napieciowe.

szkoda ze instalator ich nie podlaczyl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.