Skocz do zawartości

jakie LPG 530i 231km


pawelryba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Stag 300 ISA,reduktor ACR01 czerwony,wtryski Hana złote H2000.Najważniejsze ogarnięty gazownik.Spalanie trasa 10-14 miasto 14-17l/100 km.Od 2,5 roku wymiana filtrów i nic.Cena "po znajomości" 3400 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag 300 ISA,reduktor ACR01 czerwony,wtryski Hana złote H2000.Najważniejsze ogarnięty gazownik.Spalanie trasa 10-14 miasto 14-17l/100 km.Od 2,5 roku wymiana filtrów i nic.Cena "po znajomości" 3400 zł.

 

To kompletacja "na czasie" sprzed jakichś 5-6 lat. Przez ten czas nastąpił znaczny postęp i wybór nie ogranicza się do staga i han.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
właśnie, chetnie zobacze inne konfiguracje osprzętu???

 

Dla przykładu najbardziej popularne podzespoły ( jest wiele innych równie dobrych poza wymienionymi niżej):

 

Komputer : Stag Qbox, LPGtech z serii 300, KME Nevo, Optima

 

Wtryskiwacze : Barracuda, Yeti, AC W02, AC W03, Dragon, Magic FX

 

Reduktor : KME Tur, KME Twin, Magic Compct, KME Gold

 

Gaz doprowadzany rurkami Faro.

 

Dowolna kombinacja tych elementów da bardzo dobrą instalacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak,to zaproponuj koledze coś innego.

 

Uciekł mi ten wątek. Przedmówca opisał wszystko. Jednak zwróciłbym uwagę, aby zamontować wtryski pojedyńcze (np. na trójnikach) baracudy, ostatecznie parami -dragony. Yeti są za świeże. Trzeba poczekać, aż po zimie zostaną wyeliminowane wady wieku dziecięcego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Są jeszcze inne mozliwości, np ja mam u siebie instlacje Zenit Pro OBD - wtryskiwacze Hercules i Reduktor Czarny gurtner.

 

Producent to AG Centrum, chłopaki od nas z klubu współpracują z nimi. i dlatego założyłem u nich - ale jestem zadowlony bo już ponad pół roku i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
załóz sobie BRC i nie słuchaj pseudo znawców

Brc.. A reszta gratow? Brc to żaden wyznacznik dobrej instalacji

 

tylko BRC.. nawet ze względu na to, że w każdym mieście wojewódzkim jest (zawsze) serwis BRC

nie wymyślaj i nie składaj czegoś typu Zavoli itp.

Dobrze i szczerze Ci radzę.

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam żebyś odpowiedział w pełni osobie która chciała wiedzieć. Dlaczego to robię? Bo ktoś wyczyta że brc jest dobrą instalacją i chcą za wszelką, cenę mieć brc a nie zwracają uwagi na pozostałe elementy instalacji co jest bardziej istotny niż sterownik gazu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.