Skocz do zawartości

Instalacja LPG do BMW 525i 2002


bodziotx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuje założenie do mojej BMW 525i 192KM instalację gazową.

Poczytałem troche forum, popytałem znajomych i polecają ludzie STAGA.

Pojezdzilem po warsztatach u mnie i tutaj mówią mi, że LPG TECH jest dobry a jeden gazownik nawet okreslil ze czesc elementów LPG TECH jest taka sama jak w instalacjach STAGA (ponoc firma wywodzi sie od STAGa).

Chce założyć instalacje taka zeby nie było spadków mocy i żadnych problemów.

Jaki osprzet wy polecacie?

 

Z góry dziekuje za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Koleś odszedł ze STAGa i założył LPG-Tech, z tego co wyczytałem.

Ja mam Stag 300-6 ISA2, ale teraz jakbym zakładał, też bym się nad LPG-tech zastanowił poważnie.

 

Pytanie co Ci oferują do sterownika, jakie wtryski i jaki reduktor, jaką kasę chcesz przeznaczyć na instalację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Osprzet jest LPG-Techu czyli jakies wtryski DRAGON i reduktor cos jak STAGa.

Na instalacje chcialbym wydac cos kolo 3500 zł - ale chcialbym zeby to bylo zrobione porzadnie i jak trzeb bedzie dac cos wiecej to dam.

 

Od gazownika gdzie do tej pory robilem drugie auto dostałem cene 3 tysi za LPG-TECHA przy czym musze z nim pogadac jeszcze czy bedzie to zrobione ładnie (tj ładnie pochowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

3500pln chyba optymalnie, 2 lata temu dobierałem co lepsze, sprawdzone i polecane komponenty - miałem w tej cenie Sterownik Stag 300 ISA2, wtryski Hana, Reduktor AC R01, butla 60L w kole zapasowym i bardzo dobrą robotę - ładnie poukładane, pochowane i korek gazu bez przejściówek przy korku paliwa się zmieścił (w sedanie).

 

Poszukaj na lpg-forum co do lpgtecha polecają za osprzęt, przy swojej instalacji tam najwięcej info zebrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.