Skocz do zawartości

E46 Instalacja gazowa 2.2 170km


Rekomendowane odpowiedzi

Witam;)

Pytanie moje kieruję do forumowiczów którzy znają się na instalacjach gazowych/sami zakładają takie instalację/ bądź mają zamontowaną w swoich BMW;)

Otóż ostatnio dowiadywałem się o koszty zamontowania instalacji gazowej do e46 2.2 170km i jeden z zakładów zaoferował mi "korzystną" ofertę montażu instalacji i tu moje pytanie do was co sądzicie o takiej konfiguracji? Opinie na internecie różne i ogólnie mało informacji o niej.

Oto specyfikacja instalacji:

 

Elektronika KING

Wtryskiwacze Matrix MS 211.20

Reduktor KME TUR lub SILVER

 

Dużo czytałem na temat instalacji do tych silników i pierwszy raz widzę taką konfigurację;) Jako że się na tym nie znam prosiłbym o opinie o niej ( o ile ktoś kojarzy i zna się w temacie).

 

Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gaz zakładali około 5 godzin.

Dwa lata gwarancji.

 

Tu masz trochę dokładniej:

Elektronika AC STAG 300-6 PLUS

Wtryski HANA H2000

Reduktor KME RED GOLD

Zbiornik 55l w kole Wlew w klapce paliwa.

 

Jeżeli chodzi o Twoja konfiguracje, to już bym wolał nie zakładać tej instalacji i pozostać na benzynie.

Już po samym reduktorze widać że nie jest wydajny. Te 170km może nie uciągnąć. KME GOLD Obsługuje 170km+++++ Te Twoje Do 170km.

Komp również nic specjalnego. Trudność w serwisowaniu i ewentualnych strojeniach.

Co do wtryskiwaczy to polecam hana, barracuda.

https://moroland.pl/ Sklep z Militariami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Oszczędzaj przy dystrybutorze, nie przy zakładaniu... Jasne że znajdziesz warsztat który zrobi tanio - wrzucą wszystko pod maskę na odwal i puszczą po samej autokalibracji bez wystrojenia. Za miesiąc stwierdzisz że gaz to zło i nigdy już do żadnego auta nie założysz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto robi instalację na dobrych podzespołach za 3tys.zł musi dosłownie wrzucić to w 5-6 godzin, inaczej robota zwyczajnie nie będzie mu się opłacała. Nie ma mowy o starannym montażu, już nawet nie wspominając o wystrojeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Witam wszystkich,

planuję zakup E46 i po drodze natknąłem się na ciekawą ofertę https://www.olx.pl/oferta/bmw-e46-touring-320i-2-2-170-km-lpg-navi-polift-CID5-IDwlZ4R.html trochę ma nakulane i po gradobiciu ale wygląda ciekawie. Dlatego tu trafiłem gdyż ma LPG od dwóch lat i o ile małe wgniotki mi nie przeszkadzają tak już silnik i jego podzespoły jak najbardziej są dla mnie ważne. Czy któryś z użytkowników "rzucił" by okiem na podzespoły i wypowiedział się czy ten silnik pochodzi na nich? http://e46forum.pl/images/upload/1871bd5954334264601cde67a4369571.jpg z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.