Skocz do zawartości

Poznań i Okolice gdzie zamontować LPG (fachowcy)


Viking77

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam 325Ci szukam dobrej firmy w Poznaniu i okolicy która zamontuje w mojej lalce instalację LPG zna ktoś sprawdzony warsztat bo szukam na forum i nic nie mogę znaleźć a jestem kompletnym laikiem i nie chcę dać się zrobić jakiemuś papudrakowi chcę dobrze wydać kasę pomóżcie :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Ja polecam firmę AUTOGAZ / AUTOPORT ze Swarzędza przy ul. Kórnickiej. Montowałem u nich już 3 instalacje w swoich beemkach e36, e46 i e90 oraz dwie w beemkach i nie zawiodłem się ani raz.

Zasadniczo nie mam uwag do ich pracy.

Ale butlę do e90 przygotowałem sobie u swojego mechanika (we własnym zakresie). W razie potrzeby mogę podać kontakt do mechanika, który mi przygotował wnękę i zamontował zbiornik pod bagażnikiem.

 

PITEC'a tez mi polecano w tym roku, ale nie korzystałem osobiście i nie znam nikogo kto u nich montował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Ostatecznie zdecydowałem się na Pitec. Cena jakaś promocyjna nie była ale jestem zadowolony. Zrobiłem już 5000 km i na razie bez problemu. Butla jest 65l, czyli tankuje max 55l. Zasięg na gazie 500-550 km w trasie (na benie w tych samych warunkach 600-650 km). W komorze silnika prawie nie widać, że jest gaz. Reduktor wjechał w miejsce akumulatora. Wtryskiwacze, schowane są pod osłoną, wężyki od wtrysku do kolektora maja minimalną długość (duży plus dla instalatora).

 

Generalnie, nie czuje żadnej różnicy między jazdą na gazie i benzynie. Moment przełączania także jest niewyczuwalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.