Skocz do zawartości

E46 - montaż LPG na Śląsku


agora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

Ostatnio zastanawiałem się intensywnie nad instalacją LPG i niestety względy ekonomiczne wzięły gorę. Serwisów gdzie można założyć LPG na Śląsku jest mnóstwo ale niestety nie wszyscy potrafią zrobić to dobrze. Proszę podajcie mi namiar na dobry serwis LPG. Najlepiej w okolicach Górnego Śląska (Zabrze, Katowice, Gliwice, itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag 300+, reduktor scorpion, wtryskiwacze pojedyncze magic jet, wlew pod klapką wlewu paliwa

koszt to 3500zł,

 

jedź do Zbrosławic, na instalacji nie ma co oszczędzać

tam gdzie ja montowałem na pewno nie będziesz zawiedziony, piszę to nie dlatego, że ja tam zakładałem, tylko dlatego, że będziesz miał tam dobry montaż a w bmw to jest najważniejsze

 

zadzwoń, porozmawiaj, może się przekonasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie troszkę podzwoniłem i powiem szczerze, że największe wrażenie (kompetencja) zrobiła na mnie pracownik z firmy GZW Zbrosławice.

Nie dość, że zna się na LPG to jeszcze na BMW :cool2:. Tak, więc zdecyduje się na ich usługi. Dam znać jak już założę instalacje.

Tak poza marginesem to instalator, z którym rozmawiałem pamiętał twój samochód :D tylko, że mi powiedział troszkę większą ceną niż twoja. :cry:

 

Pozdrawiam i dzięki za namiar.

 

PS

Działa Ci otwieranie klapki wlewu paliwa poprzez naciśnięcie?. Czy niestety po zamontowaniu zaworu LPG trzeba się troszkę namęczy zanim się ją otworzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie normalnie się otwiera poprzez naciśniecie,

być może cena troszkę większa bo komponenty może podrożały

ja robiłem we wrześniu więc trochę minęło

 

ten Pan z którym rozmawiałeś to właściciel, na pewno się dogadacie, bardzo sympatyczna osoba :)

jak zrobisz to daj znać

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
GZW Zbrobsławice

 

Tel: 663 082 622

889 77 11 77

p. Sebastian

 

 

jedź i tam zakładaj i na pewno nie będziesz żałował!!!

jak tam zakładałem do swojego samochodu

 

Na pewno nie pojade :)

 

http://www.autocentrum.pl/forum/lpg/lista-serwisow-lp-ktore-nalezy-omijac-83781303/

 

Ale słyszałem dobre opinie o

 

http://www.autogaz-katowice.pl/stronag.html

 

Jestem umuwiony i dam znac co i jak

 

Pozdrawiam

E46 2000 r

1.8i

Steptronic

Full Opcja


ślicznotka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ppatryk. szczerze powiem że super to wygląda. jestem przed założeniem instalacji do mojej e46 i powiem że chciałbym mieć tak ukrytą. zastanawiam się nad stagiem 300+ na valtekach nie wiem jeszcze jaki reduktor do tego zapiąć, gazownik zaproponował mi zalovi nie wiem czy to dobry wybór.

masz może zdjęcia bez osłony tak żeby było widać wtryskiwacze. Możesz dorzucić jeszcze kilka zdjęć swojej instalacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi zaproponował elpigaz również na valtekach. Mówiłem że wolałbym na magic'ach to podsumował że jak chce to nie ma problemu lecz jeśli chodzi później o regeneracje to valteki to koszt 100zł a magic trzeba wymienic listwe i to 500zł? Stag 300+ jest wystarczający dla mojego m54 2500 192km?

Wogole ile powinna kosztować taka instalacja stag 300+ scorpion st magic jet, butla w kole i wlew pod klapką?

Muszę wmiarę szybko się zdecydować, już pewnie 1/8 instalacji by się zwróciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka instalacja między 3500 a 3800zł powinna wyjść

gaz się zwraca więc nie ma co oszczędzać na wymianie wtryskiwaczy po iluś tam dziesiątkach tysięcy kilometrów, valteki to syf,

lpg-forum.pl tutaj się dużo dowiesz

 

poza tym valteki są za wolne do silnika m54

konfiguracja stag 300 plus/premium - scorpion - magic jet/hana jaka najbardziej do m54 się nadaje

 

napisz mi na priv swojego maila, zrobię fotki za niedługo i wyślę jak to u mnie wygląda

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

 

Ale słyszałem dobre opinie o

 

http://www.autogaz-katowice.pl/stronag.html

 

Jestem umuwiony i dam znac co i jak

 

Pozdrawiam

 

Dzwoniłem tam i zaproponowali mi za 3100zł Stag 300 isa II na valtec lub Rec lub tego samego staga na hana 2000 za 3800zł

Auto to e39 520i

Co sądzicie?

 

 

Dostałem także wycenę z GZW ZBROSŁAWICE

Stag 306 plus

Hana 2000

Reduktor Magic 3

4100zł

Co o tym myślicie?

---------------------------------------------------------------------------------

e39.jpg

---------------------------------------------------------------------------------

http://forum-lines.ru/rez/ab194510.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź tylko do Zbrosławic, polecam szczerze

dopłacasz tylko 300 zł, a masz gwarancję profesjonalizmu

przykładem jest chociażby moja e46 - 65000km na LPG bez problemu

 

 

Właśnie to rozważam bo facet wydawal sie bardzo rzeczowy i mowił konkretnie i sprawiał wrażenie kogoś kto ma o tym pojęcie. Mówił że dziś zakładali LPG do BMW rocznika 2011:) ize ma około 1000 e39 za sobą - ciekawe czy to prawda?

---------------------------------------------------------------------------------

e39.jpg

---------------------------------------------------------------------------------

http://forum-lines.ru/rez/ab194510.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.