Skocz do zawartości

Jak wam sie sprawują isntalacje II generacji


Lego

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wam sie sprawują isntalacje II generacji tzn czy macie jakies wystrzały?jak duze straty mocy o ile zwieksza ie spalanie?czy auto normalnie wkreca sie na obroty-czy w pewnym momencie nie ucina ich?Zadaje tyle pytan bo zastanawiam sie na instalacja III generacji i goscie od gazu twierdza ze na instalacji II generacji nie strace duzo mocy i jesli bede dbał o kable,swiece i itp rzeczy to możliwe ze wytrzałow nie bedzie.

Koszt instalacji II generacji 2200zł-firmy levato usuwaja puszke z filtrem i wstawiaja filtr stozkowy

Koszt instalacji III generacji 4500zł-firma brc(jakoś nie przekonująco mówili o tym tak jakby była mała róznica pomiedzy II a III odrazu chcilei wciskać mi IV.Proszę o rady i opinie.Wiem ze duzo razy podobne tamaty były poruszane na forum ale nie było tam suchych faktów o które mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZA DROGO !!!!!!!!!!!!

 

http://www.9477.pl/auto-gaz_joanna/index.php - zadzwon tu i zapytaj o cene 4 generacji do twojego samochodu - dobra firma - wielu moich znajowych u nich robilo gaz - nie mieli problemow - dodam ze wlasciciej jezdzi bmw 750 e32 alpina........

 

zadzwoniłem i 4400zł gaz 4 generacji tylko ze oni maja jakieś dziwne te genreacje tak mi sie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam II generacje.

 

Wiec tak auto pali w miescie 16-17 l/100km.

 

Jechać jedzie, wkreca sie ladnie na obroty, troszke faluje jak dojezdzam do skrzyżowania na biegu jalowym, jak auto stanie po chwili jest ok.

 

Przyspieszenie troszke spadlo ale neiwiele, ale na 4 biegu wyprzedza sie gozej niz na PB.

 

pozdrawiam

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz - 4400 i masz 4 generacje.............

 

co jest dziwnego - jesli ci nie odpowiada firma instlacji to idziesz od szefa i sie z nim dogadujesz zeby zamontowali innej firmy :cool2:

1. Tak, tylko już nie w takiej cenie ...

2. Tylko instalacja, instalacji nie równa - może byście napisali co to za cudo za 4400 ?

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam II generacje strzal mialem jeden mozna powiedziec z mojej winy- po kilku dniach opadow jechalem i zdusilem silnik i bum..poza tym zero problemow!pali jak na 1.8 wydaje mi sie nei duzo!trasa nawet do 8l/100 miasto od 11 przy spokojnej jezdzie do 14-15 przy ostrej!moc napewno jest duzy spadek jaki to tylko hamownia sprawdzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonie i pytam sie ile instalacja III i IV generacji,gosc mi mówi ze 4400zł za 4 gen,a 3 ze wycofują bo...i coś o mebranach mówił w 3 :roll: .Nie popytałem dokładnie ale na mój rozum u nich 4 to jest 3 generacja czyli wtrysk gazu czyli cena wtedy jest normalna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do instalacji II generacji cena to 2200zł(butla w kole instalacja levato).Gaziarz stwierdził ze bedzie trzeba wymatowac obudowe i filtr powietrza i założyc stozek z powdou małej ilosci miejsca na moznataz instalacji lpg-co o tym myslicie.wydaje mi sie ze lepiej założyc dobra II niż słaba III i jakie sa instalacje levato?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II gen firmy lovato, komputerek bingo s4

Spalanie srednie na benzynie ok 9l/100, gaz ok 10l/100 - stosunek miasto trasa to mniej więcej 30 do 70. Duże korki w miescie - ok 13l/100. Jeżdżę w miare spokojnie.

Po ok 15 tys wystrzał na gazie, założyłem gumkę i wszystko było OK. Na drugi dzień dostała nowe świece i od tamtej pory spokój z wystrzałami. Na gazie mam przejechane już 30 tys - kable kopułka oryginalne (15 latek)

 

tyle, że to m20 a to chyba trochę inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonie i pytam sie ile instalacja III i IV generacji,gosc mi mówi ze 4400zł za 4 gen,a 3 ze wycofują bo...i coś o mebranach mówił w 3 :roll: .Nie popytałem dokładnie ale na mój rozum u nich 4 to jest 3 generacja czyli wtrysk gazu czyli cena wtedy jest normalna

Z III generacji prawie wszyscy się wycofują, a niektórzy już dawno ich nie montują ... przede wszystkim z tego względu, że III generacja w przyp. silników 4 cyl wychodzi prawie w tej samej cenie co IV gen., nieco większa różnica jest w 6 czy 8 cyl., ale i tak większość osób już woli dołożyć i mieć "prawdziwy" wtrysk ;) Mówię oczywiście o "porównywalnych" instalacjach, a nie porównanie "gołej" III generacji ("byle jakiej" firmy) z "wypasioną" IV generacją ("dobrej" firmy).

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.