Skocz do zawartości

Montaż instalacji LPG w Warszawie (tematy połączone)


lopez20

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co do instali juz sie troche naczytalem sa rozne poglady na te same instalk. w sumie najwaznjesze zeby zakladal ktos kto potrafi to robic. Gdzie w warszawie ew. okolicach mozecie polecic jakis dobry warsztat?

Znalezlem kilka min. co myslicie o tym http://moto.allegro.pl/item474097519_autogaz_sekwencja_stag_300_z_mont_pomiar_mocy.html

ew. w legionowie http://moto.allegro.pl/item469962920_6_cylindrow_stag300_montaz_warszawa_0601900800.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
chcesz dobrze zagazować BMK-ę to odezwij się do tego pana z Warszawy: http://lpg.info.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=3&sid=5d9dd1269e78a90272f3af091bb32821
126p>Polonez 1,5>Seicento 900>Polonez 1,4 103kM>Nissan 100NX 150kM>Peugeot 406>Peugeot 406>Opel Vectra 2,2DTI>BMW520i 24V>BMW 525i 24V Touring i VW POLO 1.0 sport GT :) '92>A-klasa 140KM>E61 530d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Ja polecam Energy Gaz Polska.UL.Ostrobramska zaraz na salonem Bmw.Bardzo dobrze i dokładnie się tym zajmują.Gazowałem i nich 528iA i 523iA.Żadnych problemów nie było.Na prawdę polecam :cool2:

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
ja nic za dobrego nie powiem o tej firmie Energy Gaz Polska.UL.Ostrobramska jak dalem w kieszen 50zł tym co mi zakladali to mam zalozone bdb ale ustawienie to pod psem nie zabardzo sie znaja i kiciaze jestem z rzeszowskiego pojechalem tam do warszawy bo mieli miec hamownie i maja ale nie podlaczona bynajmniej nie mieli jeszcze sam ustawialem pozdrawiam
jedynakk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zakład na Modlińskiej MIGAZ, zakład polecony na forum lpg, w moim przypadku instalacja kosztowała 3 tyś. a w Energy Gaz chcieli 4 tyś. Do Warszawy mam 150 km mimo tego zdecydowałem się na taką odległość, bo słuchając jakie podzespoły zakładaja partacze z moich okolic wolałem uniknąć kłopotów.

Na razie zrobiłem ok.5tyś. kilometrów na gazie i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Robert Żbikowski 600 087 196. Mistrz nad Mistrze jeżeli chodzi o instalacje. Wolnossące, turbodoładowane, diesle. Solidnie i pod Warszawą, wiec ceny umiarkowane, a masz 100% pewności i zadowolenia. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hand: Nikogo nie reklamuję, ponieważ dobrych fachowców nie trzeba reklamować. Koledzy pytali do kogo warto pojechać, ja odpowiadam. A jeżeli Kolega myśli, że gazowanie diesla to cud, to Kolega jest w błędzie. Takie systemy są produkowane i instalowane. Zarówno w osobówkach, jak i w autobusach i samochodach ciężarowych. Wystarczy trochę poczytać na ten temat. :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
a co za filozofia diesla zagazować a się to zrobić jeśli jest na pompie pali wtedy mniej i moc wzrasta lpg jest dotryskiwane do ropy wlasciwie zasysane. wiele samochodów na 1/4 mili w polsce ma lpg dodatkowo coś jak nitro :D

Moja BetsY zobacz

Interfejsy BMW INPA USB

Instalacje LPG Sekwencyjne montaż serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 5 lat później...

Witam wszystkich .

Mowa jest tutaj o polecanych warsztatach i chcialbym opisac swoja przygode z Rebertem Żbikowskim "miszczem " fachu . Zaczne od poczatku 7 miesiecy temu postanowilem zainstalowac gaz i szukalem odpowiedniego warsztatu po tym jak wchodzil w du.. starał sie i produkowal postanowilem zalozyc gazu u niego . MIesiac wczesniej odgrzybiona i nabita klima . Pisze o klimie poniewaz po montazu LPG klima dziwnym przypadkiem przestała działac wiec postanowilem poweszyc w tym i diagnosta spr klimatyzacje stwierdzil ze jest szczelna i nie bylo mozliwosci ulotnienia sie , nie wiem złosliwosc tego buca ? Mijały miesiace a instalacja zaczynala stwarzac coraz to gorsze problemy byl moment w ktorym juz wogole nie chciala dzialac .. mowił ze to kwestia regulacji itd itd Przyjechałem przed swiatami pierwszy raz i mowie o co chodzi wział 50 zl ciekawe za co ? za to ze go przewiozlem samochodem ( gaz oczywiscie ma caly czas gwarancje ) w swieta wielkanocne przestał dzialac calkowicie. Pojechałem po swietach i wiedzial o co chodzi nie chcial podjac sie pracy stwierdzil ze jest zajety i zdjagnozował uszczelka pod glowica ktora byla wymieniana jakis czas temu . Wielka łaska za zrobienia i krzyczenie kosztow ponad 1tys bo niby z silnikiem cos jest nie tak .. przyjechalem na drugi dzien wchodze mowie " dzien dobry " czy zrobil pan moj samochod a on sie zapytal jaki samochod ( oczywiscie po złosci) wiec mowie ze "chyba moj samochod " zapytał " czy nie chce w łep dostac " nic nie mowiel siedzialem cicho puki co . Po samochod bylem z ojcem oczywiscie wielki pan " smiec " zapytał sie nas wprost czy chcemy sie bic jak jakas pie..dolona małpa w zoo sie zachował ale czego mozna sie spodziewac po " czymś" takim . Wyjechałem na droge jadac do domu nagle silnik zgasł samochod stanał na srodku drogi i taki finał jest pracy z tym czlowiekiem ..... wymiana filtra 150 zł gbur cham i naciagacz nie polecam i odradzam wszystkim omijac jego niby warsztat w ktorym i tak nigdy nie ma nikogo szczerze odradzam i wiem tez z tego co sie orientowałem ze to nie jedyny przypadek kiedy tak sie zachował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.