Skocz do zawartości

instalka gazowa Prins'a


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, dotyczace konkretnego zakladu zajmujacego sie instalacjami gazowymi w W-wie.

 

To zaklad: http://www.egp.pl/start.htm

 

Czy ktos cos wie na ich temat? Jakies opinie, doswiadczenia? :|

 

Chce wrzucic do 540 (98 ) M62 (4.4) w tiptronie sekwencje Prins'a. spieprzyc mozna wszystko, nawet z Prinsem, wiec wole dmuchac na zimne.

:?:

Prosze o info.

 

Pozdro!

 

Ps: moze zrobic topic w np.: warsztatach polecanych o dobrych gazownikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ważne aby takich instalacji zamontowali przynajmniej parę w takim samochodzie/silniku - spytaj się ich, jak powiedzą, ze nie, to daj sobie spokój, jak tak, to dalej masz do myślenia (mogą kłamać lub mogli np. zrobić 1-2 sztuki), albo jak masz niedaleko do nich podjedź czasami i zobacz czy takie samochody u nich się trafiają ...

2. Jest już temat o instalcjach gazowych i jest tam dużo powiedziane i jest też wątek o polecanych warsztatach, nie wiem czy jest sens mnożyć ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 W galeri maja 540, co prawda E-34. Maja też innne fury z dosc wymagajacymi paliwa silnikami (np. V12, turbo), lecz na moje pytanie moga i zapewne odpowiedza że robili kilkadziesiat takich! Zawsze to klient na Prinsa ($$), nieprawdaz?

 

Gdyby jednak ktos z branzy o nich slyszal to prosze o info lub

polecane W-wki najblizsze miejsce z instalacja Prins'a za rozsadne pieniadze.

 

ad2. Dobrych inatalatorow chyba nie ma tak duzo w calej Polsce, wiec podtemat moze jednak?

Tak samo moga byc inne specjalistyczne, jak tunerow nitro, chipow, turbin diesli itp.

... ale to tylko sugestia

 

Moze byloby troche przejrzysciej i latwiej wyszukiwac konkrety.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... lecz na moje pytanie moga i zapewne odpowiedza że robili kilkadziesiat takich! Zawsze to klient na Prinsa ($$), nieprawdaz?

...

Niekoniecznie - ja się u jednego kiedyś pytałem, to poprostu powiedział, że BMW jeszcze nie robił ... i już wszystko było wiadomo ...

Jeden z forumowiczów, też się u gazownika zapytał (lub on sam powiedział ...), że V8 jeszcze nie robił, kolega zaryzykował i ... się sparzył ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
... lecz na moje pytanie moga i zapewne odpowiedza że robili kilkadziesiat takich! Zawsze to klient na Prinsa ($$), nieprawdaz?

...

Niekoniecznie - ja się u jednego kiedyś pytałem, to poprostu powiedział, że BMW jeszcze nie robił ... i już wszystko było wiadomo ...

Jeden z forumowiczów, też się u gazownika zapytał (lub on sam powiedział ...), że V8 jeszcze nie robił, kolega zaryzykował i ... się sparzył ...

 

..... i to jeszcze jak mocno, do dziś "sprzątam po nich" . Zamieniłem amatorów na fachowców było drogo [ale w sumie taniej niż porzednicy - patrząc na późniejsze awarie].......... dobrze pojechać z kimś kto ma już taka instalkę [ oczywiście dobrze założoną] ale najlepiej spotkać się z kimś komu wcześniej zakładali [widać jakość roboty w czasie] Prinsa polecam - instalka która się sprawdza.

UIHZ9556.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo instalki w e39 to miałem przyjemność oglądać zavoli sekwencję w 3,5 litra. koleś otworzł mi maskę a tam nic!! kompletnie nic!!, żadnego elementu instalacji nie widać . wszystko tak pochowali, że byłem w szoku, żadnego kabelka ani parownika ani komputera. mam namiary na dobry warsztat w lublinie i szczerze mogę go polecić. mają wszystko co trzeba łacznie z hamownią i urządzeniem diagnostycznym do bmw. koleś, u którego była załozona ta instalka jest w tym warsztacie chyba mistrzem. tak wywnioskowałem bo wszyscy jego pytali o wszystko.to jest przedstawiciel zavoli na polskę, za wtrysk do 6 cyl. powiedział mi 4500zł.
Bring More Women
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam namiary na dobry warsztat w lublinie i szczerze mogę go polecić. mają wszystko co trzeba łacznie z hamownią i urządzeniem diagnostycznym do bmw.

 

Jak są tacy dobrzy to może podaj tu adres i telefon tej firmy.

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mam pytanie, dotyczace konkretnego zakladu zajmujacego sie instalacjami gazowymi w W-wie.

 

To zaklad: http://www.egp.pl/start.htm

 

Czy ktos cos wie na ich temat? Jakies opinie, doswiadczenia? :|

 

Chce wrzucic do 540 (98 ) M62 (4.4) w tiptronie sekwencje Prins'a. spieprzyc mozna wszystko, nawet z Prinsem, wiec wole dmuchac na zimne.

:?:

Prosze o info.

 

Pozdro!

 

Ps: moze zrobic topic w np.: warsztatach polecanych o dobrych gazownikach?

 

Ja założyłem u nich instalację Prins'a … e36 328i R6

 

Założyłem odpaliłem i już 5 butlę wyjeździłem… i żadnych problemów.

Ostatnie 3 butlę wyszły mi 12,5l/100 Km ale cykl mieszany

Trasa Trójmiasto-Wa-wa + Wa-wa samo miasto ( czytaj same korki).

 

- aktualizacja: jak zacząłem trenować poślizgi boczne to mi ostatnia butla wyszła 15.3l/100 km :-(

- aktualizacja2: niestety padł parownik i trzeba było wymienić na nowy.

 

W innym warsztacie mi powiedzieli że „ładnie” założona instalacja, a ja ich nie pytałem o opinie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.