Skocz do zawartości

Gaz do BMW 320i ???


Rekomendowane odpowiedzi

Alan..wez sie zastanow...wkladac gaz warty polowe wartosci samochodu? Stasiu wrzucaj zwykla instalke!!!

 

Jesli mialbym zakladac GAZ do swojej to tylko sekwencja, ale zreszta kto co lubi, teraz juz wiem skad bierze sie tyle postow o LPG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda większość odpowiedzi znajdziesz w poście "o instalacjach gazowych" , ale miałm e30 325i 88' i idealnie wystarczylo zagazować ją instalką II generacji(aluminiowy kolektor) inna sprawa jeśli jest to silnik 24V tu zdania są podzielone (plastykowy kolektor)....natomiast wtrysk gazu do e30 polega chyba tylko na podwojeniu wartości pojazdu- na dzień dzisiejszy..bez urazy.........

pozdro

E36 325i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=450 cala wiedza o instalacjach gazowych, chyba najlepsze kompedium w Polsce :) I moim zdaniem jesli gaz do BMW to tylko sekwencyjny ! I nie sluchac bredni ze ma metalowy kolektor i mozna te cos za 1000zl zakladac !

 

ja mam gaz sekwencyjny i marze o zwyklej instalce, tak wadliwej instalacji jeszcze nie spotkalem, gazownicy juz sie zalamali i prawdopodobnie wyjma mi to!! mam E36 320i coupe

 

jak mi wyjma bede musial sprzedac auto, i kupic inne bmw z metalowym kolektorem zeby wrescie zaczelo normalnie jezdzic. i tu moje pytanie jaki kolektor ma BMW E36 323i z 1996r. czym ten silnik sie rozni od 325 i czy mi go polecacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Matyz, dobrze by było ostrzec kolegów przed zakładaniem "nic wartych

sekwencji" bo sekwencyjny wtrysk sam w sobie to jest

:cool2:

Wystrzegać się też gazowników,rozkładających ręce!!!

Edytowane przez slaw369
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Matyz, dobrze by było ostrzec kolegów przed zakładaniem "[bAD] sekwencji" bo sekwencyjny wtrysk sam w sobie to jest

Cool :cool2:

 

wiesz, ja stwierdzam ze ten samochod powinien jezdzic na bezynie, mnie ta sekwencja kosztowala 5tys (EMEGAS) i chodzi bardzo bardzo zle!! przerywa mi szarpie autem gasnie na swiatlach, faluja obroty itd..

 

moj kolega mial w identycznym aucie inna sekwencje (Bimago czy jakos tak) i mial tez z nia problemy, ale duzo mniejsze niz ja tzn tylko mu obroty falowały :?

 

moze polecisz mi jakas firme ktora jest dobra, chodz dla mnie wszystkie sa takie same, moje BMW poprostu nie lubia zlego paliwa i pokazuje to jak moze.

 

spalanie mi sie wachalo od szokujacej 7,9l GAZU do 14,5 (obydwa pomiary sa liczone w miescie po zatloczonej warszawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam BRC sequent fly i jest ok,ale kosztowało mnie to sporo czasu i nerwów. Całe pieniądze dostali po miesiącu od założenia,takze troche trwało

Toteż polecam sprawdzone zakłady z odpowiednim sprzętem (hamownia)no i oczywiście instalator musi wiedzieć co robi !!!

 

Matyz, bądz konsekwentny i niedaj sie zbyć ,dać tyle szmalu i męczyć z autem-zgroza

 

Osobiście uważam że dobże dobrana i złożona instalacja sekwencyjna będzie extra chodzić nawet w BMW!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.