Skocz do zawartości

E46 330Ci Ocena zestawu LPG


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem posiadaczem E46 330ci z 2000r. Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Na liczniku widnieje 350k km, ale samochód w świetnym stanie, poprzedni właściciele też dbali o ten egzemplarz. Ostatnio zdecydowałem się na założenie instalacji gazowej, ale nie chcę zaszkodzić silnikowi, i trochę podchodzę do tego z dystansem, dlatego zadzwoniłem do serwisu w mojej okolicy (nie będę podawał nazwy ale kto się domyśli jaki ten wie [trójmiasto]) z zapytaniem jaki mi zestaw poleci, z informacją że jak już mam zakładać to chciałbym z najwyższej półki, jak najlepszy do tego modelu. Jestem totalnie zielony w instalacjach gazowych więc może ktoś z was może mi pomóc w ocenieniu zestawu który mi zaproponowano (lub ma jakieś historie związane z taką instalacją):


- Stag QMax Plus

- wtryski W031

- reduktor R02 twin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

website seo

Quality backlinks can help implement all SEO strategies that can drive your website's success. To build backlinks, the guests' publications' spam is no longer necessary, nor the backlink techniques used until now. To create a good backlink profile, you must have the best tactics if you want to rank well on the web. If you don't know how to create a backlink profile, you can seek a content marketing agency or a marketing contractor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.