Skocz do zawartości

Car Play


banik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja używam już od pół roku. Jest wporzo. Działa mi na iPhonie. Dość rozbudowane menu wymaga przyzwyczajenia gdzie są jakie funkcje ukryte. I trzeba ustawić na telefonie.

Mapa z tel. dubluje tą z auta, zależy kto co lubi. Fajnie działa integracja ze Spotify i tunerem radiowym. Na 10 dałbym 7,5.


Jest lepiej niż ze starym ConnectedDrive. Ten to był niewypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Czesc,


Panowie, ten update o CarPlay dostepny jest dla wersji navi NBT z dotykowym panelem ? czy dla poprzedniej wersji rowniez?


Z gory dzieki za info

Pozdr !

 

Carplay jest dość łatwo dostępny do aktywacji dla NBT Evo id5 i id6, mogę cosik podpowiedzieć . Zwykłe NBT to raczej chińskie wynalazki aby to aktywować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdzić jaka wersje NBT posiadam ? Czy to zależy od daty produkcji ?

 

No oczywiście że od daty produkcji zalezy, tak po 2017 może być evo 5,6


Wejdz i parametry navi gdzie jest info o wersji map i odczytaj wersje mapy i wersjf soft

Gdy literka soft dla evo H lub większą to carplay da się aktywowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Witajcie, mam u siebie Car Play standardowo. Mam na myśli to, że jest ta opcja aktywowana od samego początku. Jedyne co chciałem sobie zmienić to sposób wyświetlania na ekranie nawigacji, mianowicie obecnie mam tak, że Car Play zajmuje mi 2/3 ekranu i zostaje po prawej wolne miejsce na podgląd Radia czy innej opcji którą można wybrać w Menu idrive, Mam aplikację Bimmer Code i interface na BT. Podpowie ktoś jak zmienić CarPlay na full ekran? Dodam, że próbowałem kilkukrotnie już kodować tą opcję z różnych poradników znalezionych online ale nie udało mi się tego zrobić. Gdyby ktoś był zainteresowany tym jak działa CarPlay z iPhone mogę nagrać film z działania. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam u siebie Car Play standardowo. Mam na myśli to, że jest ta opcja aktywowana od samego początku. Jedyne co chciałem sobie zmienić to sposób wyświetlania na ekranie nawigacji, mianowicie obecnie mam tak, że Car Play zajmuje mi 2/3 ekranu i zostaje po prawej wolne miejsce na podgląd Radia czy innej opcji którą można wybrać w Menu idrive, Mam aplikację Bimmer Code i interface na BT. Podpowie ktoś jak zmienić CarPlay na full ekran? Dodam, że próbowałem kilkukrotnie już kodować tą opcję z różnych poradników znalezionych online ale nie udało mi się tego zrobić. Gdyby ktoś był zainteresowany tym jak działa CarPlay z iPhone mogę nagrać film z działania. Pozdrawiam

 

Jasne, zrob update soft I bedzie mozna kodowac full screen. Jak cos pisz pw pomoge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czesc.

Ja z kolei używam CarPlay od dawna w samochodzie, ale po aktualizacji IOS w telefonie zaczęła dziać sie bardzo irytująca rzecz. W momencie kiedy kończy rozmowę radio przełącza sie na ścieżkę audio z telefonu. Mial ktos moze podobny problem ? Czy to cos z ustawień telefonu, czy samochodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety reset nie pomógł. Ciekawe jest to, ze jeśli ja rozliczę rozmowę to pozostaje źródło jakie bylo wczesniej tj. USB Radio lub cd, natomiast jeśli rozmowę rozłącza osoba z ktora rozmawiam to przełącza po zakończeniu na ścieżkę CarPlay …
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.