Skocz do zawartości

Zmiana końcówek wydechu w X5 F15


jacekjacek78

Rekomendowane odpowiedzi

witam, noszę się z zamiarem zmiany końcówek wydechu na bardziej "ozdobne" (...) znalazłem coś takiego https://allegro.pl/oferta/koncowka-tlumika-wydechu-bmw-7202748166?reco_id=0f973d85-2fd5-11e9-9db6-246e96847ea0&sid=214dee23af5dacba6db9ec985d2421ccbc3b0218e9654c1f9eeca650c7d606e7

Końcówki które posiadam: https://chromowane.com.pl/files/2-35083_bmw_x5_a.jpg

Orientuje się ktoś czy będą pasowały???

Może ktoś zmieniał i podpowie jak to ogarnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sprawdź średnicę oryginalnej rury tłumika tylnego, czy pasuje rozmiarem do końcówki z allegro. Zdemontuj ori końcówkę jak pasuje (nie wiem jak jest zamontowana, zawsze można po prostu odciąć) i tą zamontuj jak w opisie ogłoszenia, na opasce. Jakby za bardzo wystawała ze zderzaka , skróć po prostu oryginalną rurę tłumika. Tylko, czy ta końcówka z allegro nie będzie za mała do otworu zderzaka? Nie lepiej coś ładnego dopasować u tłumikarza stricte pod wymiar zderzaka ?
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź średnicę oryginalnej rury tłumika tylnego, czy pasuje rozmiarem do końcówki z allegro. Zdemontuj ori końcówkę jak pasuje (nie wiem jak jest zamontowana, zawsze można po prostu odciąć) i tą zamontuj jak w opisie ogłoszenia, na opasce. Jakby za bardzo wystawała ze zderzaka , skróć po prostu oryginalną rurę tłumika. Tylko, czy ta końcówka z allegro nie będzie za mała do otworu zderzaka? Nie lepiej coś ładnego dopasować u tłumikarza stricte pod wymiar zderzaka ?

W sumie wszystko proste niemniej jednak w mojej okolicy nie znam "tłumikarza"...no cóż chyba temat odpuszczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.