Skocz do zawartości

Odbiór BMW X5 40e z salonu BMW


rydzo

Rekomendowane odpowiedzi

hej,


Jak wszytko dobrze pójdzie jutro odbieram moje BMW.


X5 40e, rok 2017.


Odbieram go z Bawaria w Warszawie na Czerniakowskiej. Samochód ma przebieg ok 5kkm (był używany przez centralę BMW i stamtąd trafił do Bawarii). Samochód jeszcze rok na gwarancji fabrycznej, ma również pakiet serwisowy i naprawczy.

Samochód był w programie BMW Premium Selection.

Jakie są Wasze doświadczenia z odbieraniem takich samochodów? Na co zwrócić uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ja już słyszałem takie wałki z odbiorem aut, że wydałbym na rzeczoznawce przy odbiorze. Sam też tak zrobię.

Jakiś Pan odbierał Mercedesa, było o tym głośno, dealer przy rozładunku uszkodził drzwi, pomalował i oddał jako nowiutki nieuszkodzony i nie poinformował o niczym właściciela.

Poza tym sprawdź czy wyposażenie się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


Jest bez paniki ;)


Mam na zamówieniu (część umowy) wpisaną grubość powłoki lakierniczej (ok 0,2mm na całej powierzchni wszystkich elemenów- (specyficzny lakier)), info, że jest bezwypadkowy.

Samochód nawet nie miał jednego przeglądu (za mały przebieg) + żadnej naprawy w ramach gwarancji.



ps zniżka prawie 40% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za grupa zawodowa z upustem 40%

 


Żadna grupa,

Centrala miała do dyspozycji kilka sztuk 40e z 2017r, wszystkie w bardzo podobnym wyposażeniu i z przebiegiem <10kkm. Odkupiły je sieci dealerskie parę tygodni temu.

Kończy się model, niedługo wyprzedaż rocznika...


Dodatkowo to jest silnik <2000cm3, więc marżowość na tych 40e jest dużo większa, bo wyceniane są podobnie do 40d, a na akcyzie jest duża oszczędność, więc mieli z czego schodzić.


Jeszcze kilka sztuk zostało jakby ktoś szukał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Każdy z tych samochodów ma rzeczoznastwo z DEKRy, wykonane na potrzebę sprzedaży samochodu przez importera,


Poproś handlowca, żeby Ci je pokazał.


Zgodnie z moim stanem wiedzy większość z tych aut nie miała najmniejszych nawet uszkodzeń, żadne z nich nie powinno też mieć szkody komunikacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Myślę, że to nie chodzi o handlowca ale o to ile samochodów BMW już kupiłeś i jak dobra jest twoja relacja z handlowcem. "Na wejście" jak dostaniesz 4% na nowy model to i tak masz szczęście.

Wyprzedaż F15 to inna bajka. Wchodzi G05 a do tego F15 nie ma "papierków" na nowe normy spalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja tez tak kupilem w grudniu chyba ostatniego X5M F85 z rabatem oko 40% od katalogu przebiegiem

4k, tez po „dyrektorze” z BMW Polska, 1 rejestracja 2018... i teraz zastanawiam sie czemu sa

takie przecmuchy na drzwiach przy 200+ (w Niemczech :)) - jskbym mial okno normalnie otwarte...


Potwierdzenie mam pisemne ze bezwypadkowy, w historii tylko przeglad dotarciowy, oddalem na gwarancji ze moze

cos zle wyregulowane dociąganie, ale mowią ze wszystko ok.. i klops


Nie chce mi sie wierzyć ze auto tej klasy tak halasuje na „przedmuchach” wiatru...Nie przyjmuje stwierdzenia ze

„Ten model tak ma”.. W RS4 mialem cicho na wietrze nawet do 290.. no moze wydech zagluszal.


Teraz sie zastanawiam czy nie poprosic o Dekre..


Skoro nie chca poprawic w BMW to chyba oddam na dodatkowe uszczelnianie/wyciszanie gdzies...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ddabrows przecmuc[[/url]hy sa jak uszczelki Ci zamarzna i nie przylegaja to drzwi:) w mojej g30 tez sie przy minus 10 cos za glosno zrobilo, ale juz wszyatko wrocilo do normy;) zobacz czy jak bedzie okolo 8 na plusie tak samo bedzie to wygladalo


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.