Skocz do zawartości

Bmw X5 F15 czy był lift w tym aucie ??


jetlee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam X4 ale zmieniam na X5 F15 bo za mały dla rodziny się zrobił - myślę o używanym rocznik od 2013 do 2016 wchodzi w grę. Patrzę tak na ogłoszenia i piszą nieraz że jest to pierwszy lift inny piszę że drugi lift ? W google nie mogę znaleść żadnego info o lifcie w tym aucie a tu w ogłoszeniach piszą że były chyba 2 lifty. Proszę o info co zmieniło BMW w poszczególnych liftach dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam X4 ale zmieniam na X5 F15 bo za mały dla rodziny się zrobił - myślę o używanym rocznik od 2013 do 2016 wchodzi w grę. Patrzę tak na ogłoszenia i piszą nieraz że jest to pierwszy lift inny piszę że drugi lift ? W google nie mogę znaleść żadnego info o lifcie w tym aucie a tu w ogłoszeniach piszą że były chyba 2 lifty. Proszę o info co zmieniło BMW w poszczególnych liftach dziekuje

 

w ogłoszeniach to takie cuda nieraz wypisują, że 2 lifty w generacji bez liftu to nic takiego :mad2:

a zmiany BMW wprowadzało na bieżąco, np. dopiero po jakimś czasie pojawił się w pełni cyfrowy wyświetlacz, czy zwiększono moc w silniku 25d z 218 do 231 KM, ale od początku było wiadomo, że F15 nie będzie miała liftu, tylko dość szybko będzie wprowadzona nowa generacja, co ma nastąpić bodajże w przyszłym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Produkcja F15 konczy sie w lipcu tego roku. Nowe X5 (G05) bedzie dostepne od jesieni tego roku (w zaleznosci od rynku).

 

(...) ale od początku było wiadomo, że F15 nie będzie miała liftu, tylko dość szybko będzie wprowadzona nowa generacja, co ma nastąpić bodajże w przyszłym roku

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.