Skocz do zawartości

Connected drive - czy warto?


radski

Rekomendowane odpowiedzi

No to się panowie w BMW nie postarali.

 

Coraz bardziej mnie ta firma denerwuje.

 

Samochody porządne z dobrymi zawieszeniami, silnikami, światłami co dla mnie najważniejsze), solidnie zrobione.

Mogły by być solidnymi autami użytkowymi i tak kosztować.

 

Ale nie - kosztują jak mocno premium. I biorąc ten fakt pod uwagę - coś więcej za tym iść powinno. Jakiś inny tekst do klienta a nie tylko "nie da się".

Zwłaszcza, że w rzeczywistości oczywiście, że się da, tylko albo nie potrafią, albo z powodu jakiejś dziwnej polityki firmy nie wolno im.

 

Tak czy siak - mocno frustrująca sytuacja. Zdalny nawiew na twarz? No jak oni mogli coś takiego zrobić?

 

Wygląda na to, że ten zdalny dostęp to jakiś wykastrowany bajer, do słabej zabawy, pozbawiony sensownych praktycznych funkcji. Kompletnie zmarnowany potencjał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem nie warto.

 

Jaki ma sens dublowanie tego co mam w iPhone?

 

Wyrzucenie PLN w błoto bo potem nikt za to nie zapłaci.

 

Ale ja podchodzę do kupna bez emocji tylko z kalkulatorem w ręku :)

 

Najlepsze konfiguracje są minimalistyczne bo po dwóch latach się sprzedają bez straty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w wątku X3 ale tu też napiszę - można pobrać z CD mapy na 2016 rok- waga ponad 21GB.

 

Nie trzeba mieć do tego Connected Drive. Ja mam samą nawigację Professional bez CD. Wystarczy założyć konto na portalu Connected Drive i usługa aktualizacja map po USB powinna być dostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Skonfigurowac ? To dziala zero/jedynkowo, jezeli po zalozenia konta na stronie BMW usluga jest aktywna z pozycji menu samochodu to jest OK.

Natomiast odpowiadajac na glowne pytanie watku, po 3 latach uzytkowania: warto, ale w Stanach jest to praktycznie za free... Biorac pod uwage koszty w PL : nie wiem.

Inni (niekoniecznie Premium) robia to lepiej np. Volkswagen Car Net .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Słuchajcie, będę zmieniał auto na nowsze (używane). Od którego roku już było dostępne Spotify w aucie? Bardzo mi na nim zależy.


Czy mam kupić F31 z 2014 czy z 2015? Chyba że sam wybór rocznika nie wystarczy, a jeszcze szukać odpowiedniego wyposażenia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, będę zmieniał auto na nowsze (używane). Od którego roku już było dostępne Spotify w aucie? Bardzo mi na nim zależy.


Czy mam kupić F31 z 2014 czy z 2015? Chyba że sam wybór rocznika nie wystarczy, a jeszcze szukać odpowiedniego wyposażenia? :)

 

Rocznik nie ma znaczenia. Potrzebujesz rozszerzonego BT. Ja mam z 2013 i mam.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz rozszerzonego BT

Rozszerz mi ten skrót BT. Dopiero się wdrażam.


Aktualnie mam nawigację Business, rozszerzony BT to tak jak nawigacja PROFI? Jak to jest dokładnie opisywane w ogłoszeniach czy katalogu BMW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam,

Czy jakiekolwiek usługi Connected Drive, np. pogoda, wiadomości, czy Spotify będą działać w BMW X5 F15 z 2016, ale nie wyposażonym w nawigację?

 

a masz w ogóle usługi Connected Drive na wyświetlaczu ?

jeśli tak to jest tam też zakładka "sklep" - wyświetli Ci co jest dostępne

możesz też zadzwonić na info linie BMW to po numerze VIN zaproponują co jest do wykupienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a masz w ogóle usługi Connected Drive na wyświetlaczu ?

jeśli tak to jest tam też zakładka "sklep" - wyświetli Ci co jest dostępne

możesz też zadzwonić na info linie BMW to po numerze VIN zaproponują co jest do wykupienia

 

Tak, mam usługi Connected Drive na wyświetlaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.