Skocz do zawartości

Zlot BMW Klubu Polska 2017 i kolejne


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Decyzją zarządu BMW Klubu Polska w roku 2017 nie odbędzie się zlot otwarty.

Wynika to z wielu aspektów o których możemy dyskutować w tym temacie.

 

Tak jak pisaliśmy w temacie ostatniego otwartego zlotu - Klub zarzucił (na stale lub na jakiś czas) pomysł organizacji otwartych zlotów ze względu na koszty i frekwencję. Nie jesteśmy w stanie określić frekwencji na zlotach a przy kosztach wstępu na zlot otwarty w okolicach 200zł. To nie są zloty za 30zł kiedy wiadomo, że zawsze ktoś przyjedzie.

W naszym wypadku zloty odbywają się w formie trackdaya a nie kopania w koło więc wiadomo, że koszty są wyższe. Jeżeli zatem chcecie uczestniczyć w corocznych zlotach to zachęcamy wszystkich do opłacania składek. 150zł rocznie to tak naprawdę tyle ile kosztowałby zlot.

 

Jednocześnie chcemy zachęcić wszystkich do zapisania się do BMW Klubu Polska. Klub corocznie organizuje zloty dla swoich klubowiczów.

 

Zlot BMW Klub Polska w tym roku odbędzie się 27 maja w na Torze Kielce. Wracamy do starej tradycji, że zlot jest organizowany TYLKO dla członków naszego Klubu. Serdecznie zapraszamy wszystkich Klubowiczów wraz z rodzinami.

 

Wstępnie program Zlotu 2017 przedstawia się następująco:

 

• Część pierwsza szkolenie na samochodach uczestników zlotu

1. 9.00 – powitanie, rejestracja uczestników

2. 9.10 – szkolenie teoretyczne

3. 10.00 – szkolenie praktyczne na torze część I

4. 13.15 – obiad

5. 14.00 - szkolenie praktyczne na torze część II

6. 15.45 – podsumowanie, omówienie i rozdanie certyfikatów

 

• Część druga, jazda po torze samochodami sportowymi: Lamborghini Huracan, Aston Martin Vantage.

• Jazda na czas Subaru Impreza STI 320KM lub EVO 360KM ( 1 okrążenie zapoznawcze + 1 okrążenie na czas )

 

Zlot dla Klubowiczów ze stażem w BMW Klub Polska min. 1 rok jest bezpłatny, klubowicze którzy zapisali się w roku 2017 - odpłatność 1400zł.

Takie podejście wynika z tego ze zależy nam na stałych klubowiczach i chcemy ich promować. Nie chcemy aby ktoś zapisywał się do klubu tylko dla zlotu. Jeśli zapiszesz się w tym roku zlot 2018 będzię dla Ciebie darmowy :).

 

Wieczorem w dniu zlotu jest planowa klubowa impreza dla klubowiczów i ich rodzin .

Hotel w okolicach Kielc - zostanie wybrany wkrótce .

 

Ze względu na pojemność toru oraz harmonogram szkoleń na torze ilość uczestników ograniczona do 30 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń!!!!!! Na listę zapisuję tylko tych którzy opłacili składkę na rok 2017.

 

Jesienią planujemy przeprowadzić co najmniej 2 trening na lotnisku w Ułężu . Serdecznie zapraszamy wszystkich Klubowiczów tych posiadających auta do sportu jak i tych w samochodach cywilnych.

 

Oprócz uczestnictwa w zlotach każdy klubowicz BKP otrzymuje za okazaniem karty klubowej zniżki (do 35%) w ASO Bawaria Motors.

 

Składka członkowska w 2017 roku wynosi 150zł. ( W przypadku zapisania się do klubu trzeba wypełnić wniosek i wykonać przelew 200 - otrzymujecie wówczas również zestaw startowy).

Składkę wpłacamy na konto:

BMW Klub Polska

Warszawa

Bank PEKAO SA, I Oddział w Warszawie

Konto nr: 65 1240 1037 1111 0010 0262 6045

W tytule przelewu/wpłaty należy wpisać:

OPŁATA CZŁONKOWSKA ZA ROK 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zlot w maju fajny program :cool2:

Dla mnie zły termin...

Cena dla nowych kosmos ;)

 

 

Czy treningi na Ułęży dla nowych klubowiczów również będą w "promocyjnej cenie" jak zlot Majowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne nie trzeba było tego w tamtym roku powiedzieć teraz to założe się że za 1400 zł to będzie zero chętnych

ale pewnie tego chcieliście cena zaporowa więc nikt nie przyjedzie. Szkoda :mad2: :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Przyjada Ci ktorzy sa czlonkami klubu. Przeciez bedac czlonkiem klubu poprzednie zloty byly darmowe - kazdy mogl sie zapisac.

Proponuje zaczac myslec o zlocie w 2018 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjada Ci ktorzy sa czlonkami klubu. Przeviez bedac czlonkiem klubu poprzednie zloty byly darmowe - kazdy mogl sie zapisac.

Propobuje zaczac myslec o zlocie w 2018 :).

Miałem na myśli tych co ewentualnie zapiszą się w tym roku :D

nawet nie da się pisać normalnie . Więc edytuję post nie wiem jak jest z wami z matematyką ale Ułęż było ponad 100 aut impreza była super . Teraz to tylko będziecie zrażać do siebie fanów bmw nie tędy droga . Ps jeśli dopłacaliście do czegoś wcześniej to z własnych pieniędzy? Nie idżcie tą drogą bo stracicie zaufanie wielu fanów . Ja osobiście jestem zawiedziony

Edytowane przez AREK1056
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Zarząd ma doświadczenie. W ubiegłych latach były sytuacje, że ludzie zapisywali się do Klubu przed zlotem bo mogli zaoszczędzić 300zł ( imprezy na Torze Poznań, normalna cena 500zł składka klubowa 200zł ). Nikt nigdy ich więcej nie widział i nie słyszał. Cena 1400zł nie jest ceną zaporową, wynika z prostego działania matematycznego CENA IMPREZY/ILOŚĆ SAMOCHODÓW = 1400zł. TYLE TO NORMALNIE KOSZTUJE!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo przykładowo robiony był ze trzy lata temu zlot w Tomaszowie Mazowieckim i co.,...jakie koszty były ??? Przecież i tak każdy płacił za siebie :mrgreen:

I tak jak kolega wyżej napisał...może i to nie jest dużo te 1400 ale jeśli przyjedzie 50 aut lub więcej to nie przesadzajmy,ze koszt wyjdzie na auto 1400 pln

Ja pewnie i tak wybiorę się na ten ale zobaczcie do czego to zmierza....ludzie będą się sami na forum organizować z czasem i nikt specjalnie do klubu nie zapisze się

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jako jeszcze nie klubowicz to za mało reklamujecie klub chociażby na swoim własnym forum.

 

Użytkownicy nie wiedzą co daje bycie członkiem BKP.

 

Ja np nie wiedziałem o takich fajnych bonusach bycia klubowiczem jak "darmowy" zlot czy możliwość udziału w treningach na Ułęży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Albo przykładowo robiony był ze trzy lata temu zlot w Tomaszowie Mazowieckim i co.,...jakie koszty były ??? Przecież i tak każdy płacił za siebie :mrgreen:

I tak jak kolega wyżej napisał...może i to nie jest dużo te 1400 ale jeśli przyjedzie 50 aut lub więcej to nie przesadzajmy,ze koszt wyjdzie na auto 1400 pln

Ja pewnie i tak wybiorę się na ten ale zobaczcie do czego to zmierza....ludzie będą się sami na forum organizować z czasem i nikt specjalnie do klubu nie zapisze się

 

Zlot w Smardzewicach w 2013 nie byl oficjalnym zlotem BMW Klubu Polska tylko spotkaniem forumowiczów - w 2017 również planowane jest coś podobnego - viewtopic.php?f=168&t=314991

Co do tegorocznego oficjalnego zlotu - bazując na ilości klubowiczów 30 aut to jest max. Dlatego dzielenie czegos na 50 nie ma sensu. 30*1400=42000. Twoim zdaniem wynajęcie toru, karetek, aut, instruktorwó itp ile kosztuje ?

 

Koszty i zloty na kazdy rok beda wyliczane i organizowane na podstawie ilosci aktywnych klubowiczów w roku poprzednim. Jeżeli zapiszesz sie w 2017 i razem z Tobą 20 innych osób i klub wie ze za rok rowniez bedziesz w klubie to latwiej bedzie planowac dzialania za rok. Tak jak pisalismy - zalezy nam na stalych klubowiczach.

W pierwszym roku klubowicz ma z tytulu czlonkostwa znizki w ASO i treningi na lotnisku w Ulezu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Moje zdanie jako jeszcze nie klubowicz to za mało reklamujecie klub chociażby na swoim własnym forum.

 

Użytkownicy nie wiedzą co daje bycie członkiem BKP.

 

Ja np nie wiedziałem o takich fajnych bonusach bycia klubowiczem jak "darmowy" zlot czy możliwość udziału w treningach na Ułęży.

 

Po to jest ten watek miedzy innymi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
No to wszystko jasne nie trzeba było tego w tamtym roku powiedzieć teraz to założe się że za 1400 zł to będzie zero chętnych

ale pewnie tego chcieliście cena zaporowa więc nikt nie przyjedzie. Szkoda :mad2: :mad2: :mad2:

Arek, te 1400 to i tak dużo mniej Cię wyjdzie niż łącznie zlot zeszłoroczny.

Patrząc na to jakie mają być atrakcje to raczej nie jest wygórowana cena. Ja w tym roku akurat nie mogę, ale do klubu się zamierzam zapisać. Tym bardziej, że nie ma otrzęsin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ,że to 1400 złych od łebka to błąd. No ale skoro to nie chochlik to bawcie się dobrze Panowie.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne nie trzeba było tego w tamtym roku powiedzieć teraz to założe się że za 1400 zł to będzie zero chętnych

ale pewnie tego chcieliście cena zaporowa więc nikt nie przyjedzie. Szkoda :mad2: :mad2: :mad2:

Arek, te 1400 to i tak dużo mniej Cię wyjdzie niż łącznie zlot zeszłoroczny.

Patrząc na to jakie mają być atrakcje to raczej nie jest wygórowana cena. Ja w tym roku akurat nie mogę, ale do klubu się zamierzam zapisać. Tym bardziej, że nie ma otrzęsin:)

Jak masz na myśli wymiane silnika to faktycznie najdroższy zlot w moim życiu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
No to wszystko jasne nie trzeba było tego w tamtym roku powiedzieć teraz to założe się że za 1400 zł to będzie zero chętnych

ale pewnie tego chcieliście cena zaporowa więc nikt nie przyjedzie. Szkoda :mad2: :mad2: :mad2:

Arek, te 1400 to i tak dużo mniej Cię wyjdzie niż łącznie zlot zeszłoroczny.

Patrząc na to jakie mają być atrakcje to raczej nie jest wygórowana cena. Ja w tym roku akurat nie mogę, ale do klubu się zamierzam zapisać. Tym bardziej, że nie ma otrzęsin:)

Jak masz na myśli wymiane silnika to faktycznie najdroższy zlot w moim życiu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Cena piwa w hotelu była druga zaraz po wymianie silnika :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się administracji nie dziwie, sam bym się wkurzył na ich miejscu.

Najpierw był zlot w ułeżu z całkiem spoko frewkecją jak na chyba pierwszy tego typu zlot.

Po zlocie miliony głosów, że zlot robiony pod siebie, pod "warszawkę" bo blisko bo to bo tamto, bla bla bla

klub poszedł na rękę i zrobił zlot w okolicach centralnej polski, miało być tyle osób i co? 50% frekwencji z ułęża.

 

Robienie otwartego oficjalnego zlotu w formie trackday i/lub 1/4 mili nie ma sensu bo jest to nie opłacalne.

Jak ktoś ma cheć na trackday i zlot to można pojechać sobie w ramach TPTD na tor poznań w którąś sobotę i wynająć hotel na wieczor.

Tanio nie będzie, samo tptd to 500-600pln, paliwo na tor to ze 200-300, nocleg w jakims tanim hotelu to 200-300 i inne atrakcje pewnie z 200-300.

wychodzi ok 1300-1500pln na czysto.

 

Klubowi zycze udanego zlotu ;) szkoda ze tor kierce a nie poznan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
organizatorzy powinni wołać 30-50% więcej za wjazd na zlot - a gdyby frekwencja dopisze to koszulka lub płyta z filmem ze spotkania gratis. A tak na prawdę organizatorzy nie tylko poświęcają czas ale są dodatkowe koszty ukryte : telefony,paliwo itp. Szkoda iż tak wyszło w Poznaniu..... Porsche klub z góry zakłada określoną ilość aut jeśli nie uzbierają chętnych np min 30 aut to ...out w BMW Klubie musicie tak samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.