Skocz do zawartości

Spot RZESZÓW Południowo-Wschodnia Polska :-)


Robi69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

Ponieważ ciężko jest zebrać grono postanowiłem rozszeżyć zasięg :D

 

Odświeżę temat, może zorganizujemy spota Podkarpackiego albo Południowo-Wschodniego jak kto woli , ustalmy jakiś termin odległy aby wszystkim pasowało,

miejsce do omówienia w zależności od pory dnia i pogody , może warto byłoby się forumowo zintegrować tym bardziej że zapowiadają się fajne imprezy forumowo-klubowe w tym roku :D

Edytowane przez Robi69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu

Proponuje datę 15 luty sobota Rzeszów godz.16.00 .

 

Na temat miejscówki gdzie jest pusty parking w sobotę o tej porze i budka z ciepłym napojem niech się wypowiedzą miejscowi :D

 

No i warto listę zrobić :D , km to nie problem :D

1.Robi69 (86 km do spotu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

No niestety na "końcu świata" gdzie diabeł mówi dobranoc większość popyla autami dla "narodu" ,

dlatego tak trudno zebrać "wybrańców" jedynie słusznej marki :D

 

Ale za to mamy dzikie tereny z zaje..bistymi drogami i winklami na codzień o których inni mogą tylko pomarzyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Panowie już wiosna , może wreszcie uda nam się skombinować jakiś spocik np. końcem kwietnia ? Co wy na to? Rzeczywiście na forum nie ma nas dużo z podkarpacia, musimy znaleźć chyba też inny sposób komunikowania się, może jakaś grupa na fcbk? Było by o wiele łatwiej :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Może któryś dzień z weekendu majowego , pierwszy albo ostatni np. czyli 1 maja (czwartek) albo 4 maja (niedziela) :D

Do rozważenia :D

Tylko kto się zgłosi musi być na 100% bo inaczej o kant du.py wszystko rozbić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja jestem z Rzeszowa, także mógł bym wpaść na zlota :wink:

Ale na week majowy znowu jadę do KRK, także z tym u mnie lipa :roll:

W Rzeszowie dość sporo ludzi zbiera się z forum BMW-sport, ale ostatnio też nudą tam wieje.

Najlepsze miejsca do spotkań to w razie niepogody podziemny parking Millenium Hall, poziomowy Plazy, lub na galerii Rzeszowskiej, czyli dawny Hotel Rzeszów.

Przy dobrej pogodzie najlepiej na Podpromiu, lub na nowym parkingu przy błoniach koło katedry :wink:

Wszelakie gastro punkciki mamy blisko, także miejscówki bardzo rozsądne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mam paru kumpli z BMW-sport, w razie czego chętnie się przyłączą, tylko żeby wcześniej dać znać co i jak :wink:

Zawsze to była by większa paczka i zlot na więcej jak 3-4 auta :mrgreen:

Także jakby coś, nie jesteśmy sami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem ze sporta, gdzie jako pierwszy wspomniałem o spotach i tak się to zaczęło

 

na pewno kilka samochodów będzie, a jak nie to trzeba puścić plotkę że ma być m6 i jak już doświadczenie pokazało będą wszyscy stali + kilka nowych :D

 

jak ktoś ma ochotę to może poszukać zdjęć (nie ma ich za dużo)

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=13&t=75768&start=3760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.