Skocz do zawartości

Spotkania śląskie


diablesse

Rekomendowane odpowiedzi

Ja moge podleciec gdzieś kolo 17 tej ...

Marek to widzimy się o 17-stej pod Twin Pigs jeżeli ktoś jest chętny i ma ochotę się spotkać to zapraszamy.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 855
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak zwykle frekwencja dopisywała....brakło miejsca na parkingu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle frekwencja dopisywała....brakło miejsca na parkingu...

 

Nie wiem gdzie pod Twin Pigs staliście, byłem tam od 17 do 17 25, krążąc w kółko, parking pełny ale jakoś nigdzie nie widziałem zbiórki beemek. Chyba że jest jakiś drugi parking którego nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy zakończenie jak się należy, info postaramy się żeby było chociaż 4 dni wcześniej tutaj, na grupie jak i Sporcie. Jak chcecie mogą być Żory, Katowice nawet Sosnowiec :P :wink: ja tam starym dieslem jeżdze na opał to darmowa jazda :mrgreen: :wink: . Myślimy z Dannnnem o przyszlym tygodniu lub następnym(w każdym razie wrzesień), pogodę trzeba monitorować. Jeżeli nie będziecie jakoś bardzo chętni na weekend i Żory (znaczy nie dacie tu znać jak Wam pasi bardziej) to będzie pewnie klasyka 3 stawy go sport i pewnie któryś czwartek z teamem 200+.

Spotkania Śląskie Wpadajcie do Katowic wszystko w linku niżej: :)


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=215270&start=765


IMG-20190808-200311.jpg

podpis-forum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie pasuje !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest chętny to w sobotę ma być ładna pogoda i wreszcie można by się spotkać pod Twin Pigs w Żorach na godzinę 17-stą Ja na pewno będę i Marko myślę że również wpadnie :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz co tam w tym linku bo mnie na sport niema
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie plan jest taki GODZINA 18:00 spotykamy się czwratek 24.09.2020 NA 3 STAWACH KATOWICE !!!UWAGA!!! o 19.30 startujemy na spotkanie kto będzię chciał z ekipą z Bielska i okolic w GEMINI PARK TYCHY. Jest to dość poważna akcja jak na dzisiejsze czasy, mamy nadzieje uda się to wszystko :D Oczywiście kto ma bliżej odrazu może czekać w tychach dojedziemy tam pewnie po 20 :wink: Wybór Gemini wydaje sie chyba najlepszy łącząc Katowice, Góry, Żory itd chociaż nigdy tam nie byliśmy wieczorem i nie wiemy jako to wygląda.

POZDRO.

Spotkania Śląskie Wpadajcie do Katowic wszystko w linku niżej: :)


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=215270&start=765


IMG-20190808-200311.jpg

podpis-forum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bez sensu spotkanie na wieczór o 19 tej robi się ciemno ,po cholere spotykac sie jak uja widać...trzeb korzystać z pięknej pogody, godzina 16 -17 to optymalna godzina ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale w tygodniu większość do południa pracuje więc wczesna godzina odpada, a w weekendy to ładuje promile albo siedzi w rodzinie i w sumie też ładuje promile :wink: teraz już ogólnie się robi coraz szybciej ciemno a czas leci nie ten weekend, tydzień i zaraz przyjedzie jesień, zima i wogóle lipa. Najważniejsza pogoda byle nie padało, wieczorki też maja swój(nie wiem jak pod tym gemini jest to spontan raczej) klimat a nie tylko się spotykamy żeby auta oglądać blyszczące w słońcu. :)

Spotkania Śląskie Wpadajcie do Katowic wszystko w linku niżej: :)


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=215270&start=765


IMG-20190808-200311.jpg

podpis-forum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bez sensu spotkanie na wieczór o 19 tej robi się ciemno ,po cholere spotykac sie jak uja widać...trzeb korzystać z pięknej pogody, godzina 16 -17 to optymalna godzina ...

Też tak myślę, ja w sobotę przyjadę na Twin Pigs Żory jeżeli ma się ktoś pojawić to proszę pisać w temacie.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na 80 % ...myślę że chociaż na chwilkę wyskoczę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w sobotę ? staliśmy na wjeździe do Twin Peaks ....ja byłem od 17 15 ...koledzy dojechali koło 18 tej to dziwne że Cie nie widziałem a Ty mnie bo to na wjeździe i wyjeździe ...parking dla busów....



00ab4d7ebd570e38.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja byłem na parkingu dla busów było pusto. W prawdzie stałem na głównym ale z widokiem na busowy. Wyjeżdżając objechałem jeszcze raz całe Twin Peaks. Więc najwyraźniej musiałeś być trochę później niż 17 15. Może następnym razem. Jednak nie warto być punktualnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem 17 15 , może się mineliśmy jak objeżdżałem parking ale nie ważne ,jasons jak będziesz miał ochotę wpaść to pisz na forum w temacie że lecisz to się wtedy łatwiej umówić , ja tez chwile stałem sam...skąd jesteś okolice Żor czy dalej ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy :wink: , wszystko jest na dobrej drodze, dodatkowo jak będą sprzyjające warunki jeden z Braci weżmie urządzenie mierzące dokładnie czasy i będzie sobie można sprawdzić czasy swojej fury jakby ktoś chciał :norty: :) :wink:


Dokładnie plan jest taki GODZINA 18:00 spotykamy się czwratek 24.09.2020 NA 3 STAWACH KATOWICE !!!UWAGA!!! o 19.30 startujemy na spotkanie kto będzię chciał z ekipą z Bielska i okolic w GEMINI PARK TYCHY. Jest to dość poważna akcja jak na dzisiejsze czasy, mamy nadzieje uda się to wszystko :D Oczywiście kto ma bliżej odrazu może czekać w tychach dojedziemy tam pewnie po 20 :wink: Wybór Gemini wydaje sie chyba najlepszy łącząc Katowice, Góry, Żory itd chociaż nigdy tam nie byliśmy wieczorem i nie wiemy jako to wygląda.

POZDRO.

Spotkania Śląskie Wpadajcie do Katowic wszystko w linku niżej: :)


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=215270&start=765


IMG-20190808-200311.jpg

podpis-forum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grucha to spod jest w Tychach pod Gemini ...?? a jak wpadną gliny? ...ostatnio kupę mandatów wlepili ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisane 18 spotykamy się na 3 stawach a o 19 30 kto będzie chciał rusza z Nami na spokojniedo Tych, Tychów :oops: i tam ma być reszta ekipy i wszyscy chętni inni co nie dojechali do Katowic na 3 stawy :wink: . A Policja?co im do paru starych Beemek(mogę być sam w dwóch, czterech to jest zawsze ten piękny dreszczyk niepewności czy samemu się nie będzie stać na parkingu) :) :wink:

Spotkania Śląskie Wpadajcie do Katowic wszystko w linku niżej: :)


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=215270&start=765


IMG-20190808-200311.jpg

podpis-forum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.