Skocz do zawartości

Szarpanie przy przyśpieszaniu , błąd 2A0700 Pomocy !!!


Feelx0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio auto zaczęło szarpać przy przyśpieszaniu tak powyżej 1500 - 1800 obrotów , raz szarpie raz nie , najczęściej rano przy zimnym silniku, u mechanika wyskoczył błąd 2A0700 ale nie wie od czego jest ten błąd. Może spotkaliście się z takim błędem ????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wariant ECU d75bx7a0


Jaki masz silnik.......?




Kody błędów BMW


Informacje o błędach


Opis kodu błędu

Błąd jest wprowadzany, gdy zostanie wykryte powtarzające się całkowite rozładowanie akumulatora.


Warunki kodu błędu

Ogólne warunki

Monitorowanie przebiega w sposób ciągły w następującej siatce czasowej:

1000 ms.

Napięcie sterownika: od 9,5 V do 16 V.

Stan terminala


Warunki jazdy

Stan czasu uszkodzenia

Błąd jest wprowadzany, jeśli został wykryty więcej niż następującą liczbę razy (licznik eliminacji błędów): 0


Plan serwisowy

- Przeprowadź diagnostykę energetyczną.

- Sprawdź baterię.

- W razie potrzeby wymień baterię i inteligentny czujnik baterii (IBS).


Wpływ na błąd

Silnik może się nie uruchomić.

Ostrzeżenia

Światła ostrzegawcze Żaden

Komunikaty Centrum sterowania


Uwagi serwisowe

Nową baterię należy zarejestrować po wymianie baterii (uwaga na funkcję serwisową).

© 2020 - BMWFaultCodes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Posiadam ten sam model auta, oraz ten sam problem :D . U mnie prawdopodobnie zawiódł jeden z wtrysków. Mówię prawdopodobnie, bo jeszcze nie poskładałem auta z nowym wtryskiwaczem. Jedź do kogoś kto zajmuje sie BMW i zrób sobie diagnozę auta, głównie chodzi o korekty wtryskiwaczy. Ja za pełną diagnozę auta w M-Punkt Kraków zapłaciłem 150 złotych. Panowie wszystko posprawdzali oraz zrobili korekty wtryskiwaczy.

EDIT: Szarpanie oraz metaliczne stukanie na zimnym silniku zanikło. Okazało sie, że jeden wtryskiwacz jest uszkodzony, dlatego kupiłem używany (najtańszy na allegro :D ). Auto skręcone, jeździ doskonale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.