Skocz do zawartości

F20 Łącznik elastyczny wału napędowego


Swiking

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!


Mam problem. Muszę wymienić tylny łącznik elastyczny wału napędowego z tyłu, ten przy dyferencjale. W aucie siedzi automatyczna skrzynia biegów. Wg wykazu część, która mnie interesuje to część nr 10. Pod nr 10 mam dwie pozycje - jedna ma rozstaw otworów 105 mm, natomiast druga 96 mm (w zestawie tuleja centrująca i inne śruby). Dodatkowo jest opis "See PuMA measure 35464351" - wiem, że jest to baza problemów/usterek/wad, które nie są nam dostępne. Czy jestem w stanie bez demontażu stwierdzić jaki łącznik powinienem wybrać? Może wiecie coś więcej na ten temat?


http://www.catcar.info/bmw/?lang=en&l=c3Q9PTcwfHxzdHM9PXsiMTAiOiJNYXJxdWUiLCI1MCI6IjEyMGQoV0JBMUMzMTA2MEU4OTE1MDUpIiwiNjAiOiIyNiBEcml2ZSBTaGFmdCIsIjcwIjoiMjZfMDI0MSBGbGV4aWJsZSBkaXNjc1wvY2VudHJlIG1vdW50XC9pbnNlcnQgbnV0In18fGJtdD09Qk1XfHxicD09UHx8ZnY9PVZUfHxiYj09RjIwfHxtb2RlbD09MTIwZHx8c21vZGVsPT1TSHx8ZW1vZGVsPT01IGRvb3JzfHxyZWc9PUVDRXx8aWNvPT0yNzAwMDV8fHZGb3JtPT1KUEd8fGYwMT09THx8ZjAyPT1OfHxmMDM9PTIwMTF8fGYwND09MTB8fGlkPT01MzYyNXx8Z3JwPT0yNnx8c3ViZ3JwPT0yNl8wMjQxfHxpbWc9PTMwNTIyOA%3D%3D


VIN: WBA1C31060 E891505


Pzdr,

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.