Skocz do zawartości

problem z szybą pasażera


jakris77

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem pozdrawiam wszystkich

mam problem z szybą pasażera w moim aucie bmw f20 116d .kupiłem auto i nie było problemu aż do teraz gdy zamykam szybę pasażera przód szyba zamyka sie i ponownie otwiera do połowy .Pomyślałem że ma ciężko posmarowałem rozebrałem złożyłem i nic .zamuwiłem na allegro drugi mechanizm i po założeniu ten sam problem . w sumie dwa pytania do rozwiązania co moge zrobić jeszcze i ato to van z tyłu szyby również nie działają ale słychać takie pik gdziesz z tyłu prosze o jakąś podpowieć czytałem już pare postów ale nic mi nie przychodzi do głowy, wcześiej miałem problem z cupe a teraz powtórka z histori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czworo drzwi też myślałem o tym zabezpieczeniu ,czy ono jest przy silniku czy z tyłu bagażnika .jak miałem cupe miałem problem z uchylaniem teraz znowu to .jeden mechanik powiedział że musze kupić nowy mechanizm i nie będzie problemu auto z 2011 roku w nowej budzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam . Jestem tu nie długo pozdrawiam wszystkich. Moja furka to 114 i rok 2013 . Jeżdżę już od roku i nie było problemu dopóki nie otworzyłem szyby od strony pasażera chodzi głośno przy otwieraniu i jeszcze głośniej przy domykaniu sprawdziłem podnośnik i linki i prowadnice nie uszkodzone silnik się kręci ale odgłos jest inny jak z prawej strony tak jakby coś przystawiało ale co proszę o poradę. Pozdrawiam wszystkich....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.