Skocz do zawartości

czy ta część zderzaka jest wymienna f20 2015 r. 118i SPORT


jurgan

Rekomendowane odpowiedzi

witam


Uszkodziłem część zderzaka przedniego o rurę wystającą z pobocza i nie wiem czy ta część jest całością i jak ją zdemontować.Jest to druga listwa licząc od dołu.


Czy ta część jest elementem oddzielnym i czy można ją zdemontować bez zdejmowania zderzaka ?


Zdjęcie uszkodzonego zderzaka https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/p7ebZVi6xRKNTY7RgFVWcGo21dx2vg


Znalazłem coś takiego na allegro https://allegro.pl/oferta/bmw-f20-f21-listwa-zderzaka-przod-sport-srodkowa-8616416701

NR. części 51117283229 SPORT

Edytowane przez jurgan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką masz wersje, bo ta listwa różni się w zależności czy to URBAN czy SPORT. Może zapytaj u blacharza lub kogoś od detalingu o możliwość zdjęcia, wtedy sprawdzisz dokładnie nr części. Ja znalazłem coś takiego: 51117272573 URBAN, 51117283229 SPORT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką masz wersje, bo ta listwa różni się w zależności czy to URBAN czy SPORT. Może zapytaj u blacharza lub kogoś od detalingu o możliwość zdjęcia, wtedy sprawdzisz dokładnie nr części. Ja znalazłem coś takiego: 51117272573 URBAN, 51117283229 SPORT.

 

Dzięki za odpowiedż

Żle zadałem pytanie ,powinno być czy ta część jest elementem oddzielnym i czy można ją zdemontować bez zdejmowania zderzaka ?


Chciałem uniknąć demontażu zderzaka ,by nie pozostawić śladów na śrubach i nadkolach w razie sprzedaży .


Ten model to 118i SPORT bez M PAKIETU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.