Skocz do zawartości

Problem z ringiem


HazeF20116i

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma opcji żeby coś nie działało a żeby auto o to nie wołało

 


No to najwyrazniej taka opcja jest ... jedna strona nie swieci a info brak , ale mniejsza o to bardziej interesuje mnie jak dojsc tam i czy to jest jakas zarowka

Raczej bez wyjęcia lampy się nie obędzie. Moduł LED jest od spodu.

https://partsouq.com/en/catalog/genuine/unit?c=BMW&ssd=%24%2AKwGSprey_-Xt_8jN7_GDmMre_vnnlpmUlYeUitTEwcjS2Obf25CCxIOchZaShIjbhIzJxYSdgpGThoSJnsPX5tyC14SegoqW3tTIztTh3YaMlI-Cm4SRk_6XkszCyd3f0MLIyMXInLeQgszPw4KBnITbwtORkZSFjIGE0JrVy5qBhJbzkpeGhAAAAADetgo3%24&vid=293386452&cid=592579&uid=2065074174&q=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma opcji żeby coś nie działało a żeby auto o to nie wołało

 


No to najwyrazniej taka opcja jest ... jedna strona nie swieci a info brak , ale mniejsza o to bardziej interesuje mnie jak dojsc tam i czy to jest jakas zarowka

Raczej bez wyjęcia lampy się nie obędzie. Moduł LED jest od spodu.

https://partsouq.com/en/catalog/genuine/unit?c=BMW&ssd=%24%2AKwGSprey_-Xt_8jN7_GDmMre_vnnlpmUlYeUitTEwcjS2Obf25CCxIOchZaShIjbhIzJxYSdgpGThoSJnsPX5tyC14SegoqW3tTIztTh3YaMlI-Cm4SRk_6XkszCyd3f0MLIyMXInLeQgszPw4KBnITbwtORkZSFjIGE0JrVy5qBhJbzkpeGhAAAAADetgo3%24&vid=293386452&cid=592579&uid=2065074174&q=

 


No to załamka , nie mam miejsca i czasu wiec zostaje mi serwis w ktorym pewnie mnie policza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Witam c zauwazylem ze nie dzialaja mi ringi na lewej lampie reszta dziala normlanie czy ktos wie jak to ogarnac ? Jest tam jakas zarowka , dodam ze nie wyslwietla mi zadnego bledu

 

Zrób normalną nazwę tematu, bo równie dobrze mogłeś napisać "problem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.