Skocz do zawartości

F20/118d/B47/2015/03


Patryk_sk

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc.W mojej niuni wyskoczył błąd w postaci **zawór układu recylkulacji spalin regulacja pozycji zawór zamknięty za szeroko** drugi błąd ** zawór układu recylkulacji spalin uszkodzenie mechaniczne w pobliżu pozycji otwarte** Nadmieniam iż autko jeździ w 90% po mieście na krótkich odległościach ok 20 km. W czasie jazdy nie zawsze włącza się tryb awaryjny niedostępna pełna moc silnika. Wypalałem komputerowo filtr cząstek stałych program ISTA+ wyszło ok ale nadal pokazuje się błąd. Napiszę parametry po regeneracji filtra na postoju.. ** ciśnienie wydechowe spalin na biegu jałowym 3,6 hPa ciśnienie wydechowe spalin przy prędkości obrotowej 2000 1/min 24,1 hPa. Czy mieliście podobne problemy jak tak to proszę o info za co z góry wielkie dzięki. Jeszcze kilka uwag które mi się nasuwają, f ma przejechane 76 tyś ostatnio byłem w ASO na wymianie oleju i akcji serwisowej z przekładnią kierowniczą oraz chłodnicą recylkulacji spalin i okazało się że chłodniczka jest noego typu i jest wszystko ok , ale właśnie po tej kontroli zaczął mi wyskakiwać ten błąd. Czy coś zje.....li na ASO ? Proszę o info . Z góry przepraszam za błędy ale jest to mój pierwszy temat .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.